Kontakt
Oblíbené

Základní informace

Doba trvání 1,5 hodiny
Voucher stačí předložit v elektronické podobě
Okamžité potvrzení rezervace
Kdy navečer
Kde? Divadlo Metro

Na co se můžete těšit

* Vydejte se za zábavou na představení DÉJÀ VU, které využívá techniky černého divadla, jež se zrodilo právě u nás v Česku.

Hlavní popis

„Obávám se dne, kdy technologie předčí lidskou interakci. To pak bude mít svět generaci idiotů.“
Tento citát Alberta Einsteina se stal mottem divadelního představení DÉJÀ VU, které je určeno spíše pro dospělé publikum a velmi vtipně a s nadsázkou pojednává o vážných problémech současné doby – životním stylu, závislosti na nových technologiích a úpadku mezilidských vztahů. Až ho zhlédnete, budete mít pocit déjà vu.

Před očima se vám rozehraje emočně nabitý příběh plný světelných efektů, barev, tance a hudby. Nápadité scény se díky důmyslné technice černého divadla střídají jedna za druhou ve velmi rychlém sledu. Z mořského dna se v mžiku přemístíte do malířského ateliéru a vzápětí se ocitnete na kole v pražských ulicích. Rozněžníte se nad různými podobami lásky, budete se popadat za břicho nad vtipným znázorněním lidského mozku a pak si pro změnu užijete trochu nostalgie u notoricky známých skladeb minulého století. A když budete chtít, možná se sami stanete součástí představení...

Na konci představení budete mít možnost vidět celé pódium osvětlené. Zadní část jeviště se vynoří ze tmy a odhalí vám všechna tajemství černého divadla.

Hodí se vědět

* Představení začíná ve 20:00.

Kam se dostavit:

Divadlo Metro Národní 25/961 Praha 1 – Staré Město 110 00

Zkušenosti ostatních