Prodejna sklárny Moser

Slevový poukaz

Moser je nejznámější značka českého křišťálu, která se svým renomé vyrovná francouzskému křišťálu Bacarrat anebo Saint-Louis. Sklárna Moser byla založena roku 1857 Ludwigem Moserem v západočeském lázeňském městečku Karlovy Vary. Zpočátku se jednalo spíše o rodinný podnik, ale časem se z něj stala světově proslulá společnost, jejíž výrobky jsou považovány za symbol přepychu a výjimečnosti.

Jedinečnost produktů značky Moser spočívá v tom, že neobsahují olovo, třebaže právě tento prvek odlišuje křišťál od běžného skla. Přesto jsou výrobky Moser svou jemností, čirostí, světelností a kvalitou užitého materiálu tradičně řazeny mezi křišťál té nejvyšší kvality.

Řemeslná výroba českého křišťálu od foukání, přes vyrývání až po jemné zlacení anebo ruční malování stojí za úspěchem této luxusní značky, která své výrobky běžně dodává velvyslanectvím a vysokým státním představitelům, prezidenta na Pražském hradě nevyjímaje.

Jednu pražskou prodejnu sklárny Moser naleznete se v obchodní ulici Na Příkopě. Historické soupravy, novodobé výtvory a limitované edice z dílen známých designérů, dekorativní předměty, jemné rytiny na skle představující slavné obrazy, to vše se nachází v tomto staromilném obchodě zdobeným krásným obložením a luxusním nábytkem.

Moser má v Praze 2 prodejny.

 Kde
centrum | Nové Město

Slevový kupón

Speciální nabídka Avantgarde Prague DMC:

5% sleva na nákup jakéhokoli zboží v prodejních galeriích Moser po předložení tohoto slevového poukazu! Poukaz je potřeba si vytisknout.

Stáhněte si slevový kupón
Menu