Kontakt
Oblíbené

Základní informace

Kde? centrum | Nové Město
Typ zařízení restaurace
Kuchyně mezinárodní
Cenová hladina $$$$

Na břehu Vltavy se v obklopení překrásných secesních fasád tyčí nejpodivuhodnější stavba celého města – Tančící dům, mistrovské dílo dekonstruktivismu, budova ze skla a betonu postavená podle návrhu chorvatského architekta Vlada Miluniće a americko-kanadského architekta Francka O. Gehryho. Hravý a vířivý styl s humorem připomíná eleganci a smyslnost tanečního páru Freda Astaira a Ginger Rogersové.
Restaurace Ginger & Fred se nachází v posledním poschodí této překvapivé budovy a nabízí úchvatný výhled na Pražský hrad, malebnou Malou Stranu, řeku Vltavu a vrch Petřína.
Koncept této restaurace upřednostňuje jistou hravost, jež se projevuje nejen ve výzdobě interiéru, ale také v kuchyni. Ta je mezinárodní, moderní, kreativní a zcela zřetelně orientovaná na sezónní produkty nejvyšší kvality. Doprovází ji rozsáhlý vinný lístek.
Vedle pokrmů à la carte nabízí jídelní lístek také polední meníčka za příznivou cenu. Výborná příležitost zajít si na chutný oběd a zároveň si užít překrásný výhled na město.


Jen tak mezi námi

V letních měsících se v Ginger & Fred otevírá terasa s několika stolky, kde je možné s příchodem noci povečeřet při svíčkách. Budete mít odtud úchvatný výhled na poklidnou Vltavu i ruch velkoměsta.

Vendula

  • Wi-Fi zdarmaWi-Fi zdarma
  • ZahrádkaZahrádka
  • Vhodné pro rodiny s dětmiVhodné pro rodiny s dětmi

  • Bezbariérový přístupBezbariérový přístup
  • Pet friendlyPet friendly
  • Platební kartaPlatební karta

Kam se dostavit:

Ginger & Fred Jiráskovo náměstí 1981/6 Praha 2 – Nové Město 120 00

Zkušenosti ostatních

Najdete v okolí

Aktivity a zážitky
Co navštívit
Kde se najíst a napít
Nakupování