Vozovna Stromovka

Zahradní samoobslužné bistro v prostoru někdejší tramvajové vozovny je obložené dřevem a nejen díky tomu se dobře vyjímá uprostřed obory Stromovka. Budova obklopená zelení je skvělým místem na krátkou zastávku během dne a posezení ve stínu stromů u oroseného piva, ale i na noční tah, který nikoho neruší, protože nejbližší obytná zástavba se nachází daleko.

Jídelní lístek je nekomplikovaný, volit můžete mezi několika druhy pečených brambor, chuťovkami k pivu a masem na grilu. V létě tu někdy mívají uzené ryby, na speciální objednávku mohou připravit také zabijačku. V období jahod či dalšího sezonního ovoce a zeleniny se navíc můžete těšit na pokrmy laděné podle roční doby.

Na děti se také pamatuje – menu nabízí domácí ovocné knedlíky a těstoviny s masovými kuličkami. Z Vozovny to máte kousek do zoologické zahrady v Troji i pražského planetária; restaurace stojí na trase bruslařských stezek i blízko psích louček. Je to zkrátka ideální místo pro volný den.

 Kde
mimo centrum | Holešovice
 Typ zařízení
bistro
 Kuchyně
mezinárodní
 Cenová hladina
$$ | $
Wi-fi zdarma
Bezbariérový přístup
Zahrádka
Vhodné pro rodiny s dětmi
Domácí mazlíčci
Platební karta

Vozovnu si zamilují obzvlášť rodiny. V bezprostřední blízkosti se nachází nápadité hřiště, kde se můžou malí hosté dosytosti vyřádit, zatímco rodiče je z povzdálí sledují od šálku kávy či půllitru piva.

Maéva, Avantgarde Prague
Personal tip avatar
Menu