Pivovar Marina

Zrekonstruované prostory budovy na říčním břehu mají nepřehlédnutelný trámový strop, hlavní místnosti dominuje krb. Kolem něj se návštěvníci soustředí v zimě, za letních měsíců je přitahuje spíš velkorysá zahrádka před Marinou, odkud je utěšený výhled na Libeňský ostrov a plynoucí hladinu Vltavy.

Menu tu mají dvě. Jedno italské, které je sofistikovanější, většina hostů se však nechá nalákat spíš na pivovarskou klasiku a zvolí buřty na černém pivu, moravského vrabce s červeným zelím, grilovanou krkovičku nebo marinovaná žebra.

K mastným pochoutkám tu roznášejí čtyři druhy vlastního piva, které na konzumenty čeká v tancích. Vybírat můžete ze světlé přístavní výčepní desítky, dvanáctistupňového holešovického ležáku, třináctistupňového tmavého speciálu a pšeničného piva.

Marina je ideální místo, kde můžete zakončit výlet do nedaleké galerie Dox nebo zde spočinout po vlakovém putování zakončeném na nádraží Holešovice.

 Kde
mimo centrum | Holešovice
 Typ zařízení
restaurace | pivo
 Kuchyně
česká | italská
 Cenová hladina
$$ | $$$
Wi-fi zdarma
Bezbariérový přístup
Zahrádka
Vhodné pro rodiny s dětmi
Domácí mazlíčci
Platební karta

Zdejší pivo se vaří v měděné varně o objemu deset hektolitrů. Prohlédnout si ji můžete za výčepem, další zařízení na výrobu piva je ve sklepě, kam mohou zájemci taktéž nahlédnout přes prosklenou stěnu.

Patrick, Avantgarde Prague
Personal tip avatar
Menu