Na elektrokole za opravdovou tváří Prahy

1500 CZK
/ osoba

Na co se můžete těšit

 • Vyrazte na nevšední trasu dlouhou 21 km, vedoucí mimo turistické atrakce české metropole, a zažijte plno zábavy při šlapání na fyzicky nenáročném elektrokole.

 • Tato projížďka vás zavede tam, kde místní skutečně žijí.

 • V ceně je výklad anglicky mluvícího průvodce, lahev vody, zapůjčení elektrokola, helmy, košíku a v případě deště také pláštěnky.

Hlavní popis

Vypravte se na elektrokole na prohlídku Prahy, jež se nepodobá žádné jiné. Dostanete se při ní mimo klasické turistické trasy metropole a nahlédnete do každodenního života místních. Během projížďky sice uvidíte několik význačných pražských památek, ale zaměříte se především na místa, o kterých krom Pražanů ví jen málokdo. Prohlédnete si nefunkční stadion patřící k největším na světě či netradiční streetart podél Vltavy, zavítáte do roky opuštěného bazénu i centra současného umění MeetFactory na Smíchově, pojedete těsně vedle kolejí s odstavenými vlaky... Jednoduše vás po celou projížďku čeká plno neokoukaných pražských zákoutí. Navíc se o vás bude starat sympatický a pro věc zapálený průvodce, který vám projížďku zpestří zajímavými historkami.

Elektrokol se určitě nebojte, manipulace s nimi je velmi jednoduchá, byť jsou robustnější než klasická jízdní kola. Mají totiž zabudovaný malý motůrek, jehož výkon se dá nastavovat na malém displeji na řídítkách. Díky tomuto motůrku si na konci projížďky ani nevšimnete, že jste právě urazili 21 km.

Vyjížďka na elektrokolech je vhodná pro všechny: sportovce i nesportovce, děti, rodiče, prarodiče... Uskutečnit se může v jakoukoli roční dobu – v létě vás jízda podél řeky příjemně osvěží, v chladnějším počasí vás zase šlapání na kole, třebaže nikterak náročné, spolehlivě zahřeje.

Hodí se vědět

 • Začátek je ve 14:00.

 • Výklad standardně probíhá v angličtině, češtinu je možné zajistit v případě, že si prohlídku objednáte s alespoň dvoudenním předstihem.

 • K dispozici jsou také elektrokola s dětskou sedačkou a menší elektrokola pro děti.

 • Na začátku projížďky proběhne stručná instruktáž, během níž se naučíte elektrokolo ovládat.

 • Před odjezdem dostanete k podpisu prohlášení, že za případné nehody či škody způsobené během projížďky přebíráte plnou odpovědnost.

 • Na zapůjčená kola není vyžadovaná žádná záloha.

 • K odložení osobních věcí před začátkem projížďky budete mít k dispozici úschovnu zavazadel.

 • Tuto projížďku je možné si zarezervovat s privátním průvodcem v češtině nebo angličtině na čas podle vlastní volby.

Zvláštní storno podmínky

Storno více než 24 hodin před realizací: neúčtují se žádné stornovací poplatky.

Storno méně než 24 hodin: bude účtována plná cena.

 Dostupné jazyky
angličtina
 S dalšími lidmi
 Počet účastníků
1–20
 V ceně
pití | vybavení
 Okamžité potvrzení rezervace
 Voucher stačí předložit v elektronické podobě
 Kdy
odpoledne
 Doba trvání
4 hodiny

Kam se dostavit

ulice Vlašská
Vlašská 15/349
Praha 1 – Malá Strana
118 00
Loading...

Na elektrokole za opravdovou tváří Prahy

1500 CZK
/ osoba
Menu