Katsura

Dejvickou restauraci Katsura najdete dvě patra pod zemí, v úrovni garážových stání hotelu Diplomat. Pokud jde o jídlo, není to možná nejlepší japonský podnik ve městě. Je však jediný, který evropským hostům ukáže Japonsko, jak vypadá dnes, a nechá je nahlédnout do života zdejší japonské komunity. V tomhle lehce industriálním prostoru se totiž scházejí japonští expati na oběd i k neformálním večírkům, zato Čechy tu skoro nepotkáte.

Plocha věnovaná stolování v Katsuře plynule přechází v prostor domácký, který představuje sedací souprava pod televizí, na níž se střídají asijské seriály, sportovní přenosy i zprávy. Než se host dostane k jídlu, čeká ho trochu chaotický a hlavně dost dlouhý jídelní lístek, který jej staví před nesnadnou volbu. Ani za tři večery tu nestihnete ochutnat všechno, co vás zajímá. Dobrou volbou budou vždycky jídla ze syrových ryb. Jsou totiž zcela čerstvá a lahodná.

 Kde
mimo centrum | Dejvice
 Typ zařízení
restaurace
 Kuchyně
japonská
 Cenová hladina
$$$
Wi-fi zdarma
Bezbariérový přístup
Zahrádka
Vhodné pro rodiny s dětmi
Domácí mazlíčci
Platební karta

Dobrou alternativou pro ty, co chtějí ochutnat všechno možné, jsou sety. Ať už si objednáte sadu sushi či tempura, vždy vás čeká pozoruhodná přehlídka dané disciplíny.

Marek, Avantgarde Prague
Personal tip avatar
Menu