Kontakt
Oblíbené

Základní informace

Kde? Vinohrady
Typ zařízení bar
Kuchyně
Cenová hladina $$$

Tenhle podnik sází na klasický přístup a milý starosvětský styl. „Název BONVIVANT’s Cocktail Tapas Café napovídá, že se nejedná o klasický večerní cocktail bar, ale o celodenní instituci, jako to bylo zvykem v letech dvacátých nejen v New Yorku,“ uvádějí provozovatelé.

Za několik nedlouhých let existence (otevřel v roce 2013) si poctivě, po kouskách vybudoval pověst příjemného místa. V duchu moderních trendů pořádá speciální akce třeba k různým historickým výročím a objevuje se na pop-up akcích na různých místech republiky. Na oplátku do své provozovny pozve třeba barmana z Británie, aby se s návštěvníky podělil o své umění. Někdo do BONVIVANT’s chodí kvůli výborným koktejlům, někdo hedonisticky na šampaňské, jiní sem docházejí na tapas. To v případě tohoto podniku totiž neznamená dvě smutné olivy, ale porci poctivějšího jídla. Zkuste třeba konfitovanou kachnu s rybízovou vinaigrette.

Jen tak mezi námi

V zimních obdobích se sem doporučujeme zajít zahřát jejich vyhlášeným neobvyklým grogem z whiskey. Jako zpestření procházky studenou zimní Prahou je to jedinečné.

Jana

  • Wi-Fi zdarmaWi-Fi zdarma
  • ZahrádkaZahrádka
  • Vhodné pro rodiny s dětmiVhodné pro rodiny s dětmi

  • Bezbariérový přístupBezbariérový přístup
  • Pet friendlyPet friendly
  • Platební kartaPlatební karta

Kam se dostavit:

BONVIVANT’s Mánesova 1405/55 Praha 2 – Vinohrady 120 00

Zkušenosti ostatních

Najdete v okolí

Aktivity a zážitky
Co navštívit
Kde se najíst a napít
Nakupování