BONVIVANT’s

Tenhle podnik sází na klasický přístup a milý starosvětský styl. „Název BONVIVANT’s Cocktail Tapas Café napovídá, že se nejedná o klasický večerní cocktail bar, ale o celodenní instituci, jako to bylo zvykem v letech dvacátých nejen v New Yorku,“ uvádějí provozovatelé.

Za několik nedlouhých let existence (otevřel v roce 2013) si poctivě, po kouskách vybudoval pověst příjemného místa. V duchu moderních trendů pořádá speciální akce třeba k různým historickým výročím a objevuje se na pop-up akcích na různých místech republiky. Na oplátku do své provozovny pozve třeba barmana z Británie, aby se s návštěvníky podělil o své umění. Někdo do BONVIVANT’s chodí kvůli výborným koktejlům, někdo hedonisticky na šampaňské, jiní sem docházejí na tapas. To v případě tohoto podniku totiž neznamená dvě smutné olivy, ale porci poctivějšího jídla. Zkuste třeba konfitovanou kachnu s rybízovou vinaigrette.

 Kde
Vinohrady
 Typ zařízení
Bar
 Cenová hladina
$$$
Platební karta

V zimních obdobích se sem doporučujeme zajít zahřát jejich vyhlášeným neobvyklým grogem z whiskey. Jako zpestření procházky studenou zimní Prahou je to jedinečné.

Jana, Avantgarde Prague
Personal tip avatar
Menu