Beer Garden Riegrovy sady

Riegrovy sady je obrovský park, který se plní stejně rychle, jako stoupá popularita jeho nejbližšího okolí. Maminky tu chodí s kočárky, lidé tu venčí psy, běhají nebo cvičí na zabudovaném nářadí a také pořádají pikniky. Pro uhašení žízně nemusejí návštěvníci parku chodit nikam daleko. Podstatnou část parku zabírá jednoduchá pivní zahrada, kde točí malinovku a k radosti milovníků piva nabízejí kolem osmi druhů piv z produkce oblíbeného Zemského pivovaru. Ideální místo, kam vyrazit během parných letních dnů a večerů s kamarády na drink.

Atmosféra tu panuje uvolněná a ceny vás rozhodně nezruinují. Na rozdíl od obdobného podniku v Letenských sadech tady dostanete pivo do sklenice, ne do kelímku. Nabídka jídel je omezená, ale hladoví nezůstanete. Pokud vystojíte frontu, opečenou klobásu tu dostanete vždycky.

 Kde
mimo centrum | Žižkov
 Typ zařízení
pivo
 Cenová hladina
$

Zkrátka nepřijdou ani sportovní fanoušci. Významné sportovní přenosy bývají promítány na obří plátno. Zafandit si tedy můžou nejen u dobrého piva, ale navíc na čerstvém vzduchu. Otevřeno je od dubna do října.

Marcela, Avantgarde Prague
Personal tip avatar
Menu