Holešovice měly svého času dost netradiční kultovní místo – nonstop bar Cobra s blikajícími automaty, koberci, které diskrétně skrývaly stopy všeho možného, a dlouhou otvírací dobou. Když bar skončil, několik místních se rozhodlo, že Cobře napraví reputaci a otevřou ji v zcela novém kabátě. Stále má dlouhou otvírací dobu, ale stal se z ní švihácký podnik bez jednorukých banditů, a dokonce s jídelním lístkem.

Vaří se tu přes obědy a večer pak do desáté, sestava na jídelním lístku se liší podle toho, kdo vaří a jakou má náladu. Jednou můžete vybírat z čistě asijské karty, podruhé se na jídelním lístku objeví řízek s bramborovým salátem a smažený květák.

O víkendech si sem s jistotou můžete zajít na „vyprošťovákovou“ snídani: vajíčka, slanina, klobásky, rajčata a žampiony proberou i toho, kdo tu na baru seděl do zavíračky. Na snídani je možné si sem zajít i ve všední den, v Cobře totiž otevírají už v osm ráno. Scházejí se tu u ní hlavně kníratí zástupci různých kreativních profesí, půvabné frekventantky nedaleké Akademie výtvarných umění a vůbec většina těch, co si na Letné zakládají na svém stylu.

 Kde
mimo centrum | Holešovice
 Typ zařízení
restaurace | bar | káva & čaj
 Kuchyně
mezinárodní
 Cenová hladina
$$ | $
Wi-fi zdarma
Bezbariérový přístup
Zahrádka
Vhodné pro rodiny s dětmi
Domácí mazlíčci
Platební karta

Kromě míchaných drinků, kávy a stručné nabídky jídel mívají v Cobře i dýdžeje. Někdy dvakrát do týdne, někdy třikrát. V pátek s jistotou.

Maéva, Avantgarde Prague
Personal tip avatar
Menu