Kontakt
Oblíbené

Kvůli pandemii covidu-19 se mohou podmínky účasti na této službě měnit v závislosti na platných opatřeních - k vidění na stránce informace covid 19.

Základní informace

Doba trvání 1 hodina
Dostupné jazyky
Privátní aktivita
Možný počet účastníků 1–10
V ceně pivo | něco k snědku | sauna
Voucher stačí předložit v elektronické podobě
S ověřením dostupnosti
Kdy kdykoli během dne

Na co se můžete těšit

* Spojte návštěvu Prahy s nevšedním zážitkem a přijďte se vykoupat v českém pivu
* Absolvujte originální proceduru obsahující relaxaci v ručně zhotovené dubové kádi naplněné pivní tekutinou a privátní vstup do chmelové sauny
* V ceně je pivní koupel, privátní vstup do sauny, čerstvý pivní chléb a neomezená konzumace světlého i tmavého piva Krušovice

Hlavní popis

V pivních lázních Original Beer Spa se pivo pije podle libosti, a dokonce se v něm i koupe. K tomu slouží kádě o objemu tisíc litrů. Koupelová tekutina je připravena ze surovin, které se k výrobě českého piva používají, pivo na pití to však není. Lázeň má blahodárné účinky na lidské tělo – pomáhá uvolnit póry, regeneruje kůži a stimuluje metabolismus. Ale nebojte se, že byste při ní umřeli žízní! Opravdové pivo budete mít po celou dobu procedury na dosah ruky. U každé kádě je totiž umístěna pípa, takže žízeň uhasíte, aniž byste museli přerušit slastnou chvilku a vystoupit z kádě.

Po pivní koupeli si budete moct užít privátní vstup do chmelové sauny. K dispozici budete mít rovněž lůžka z pšeničné slámy, na nichž si budete moct odpočinout s krajícem voňavého pivního chleba.

Hodí se vědět

* Můžete si na sebe vzít plavky, ovšem moc vám to nedoporučujeme, protože chmel zanechává skvrny.
* Pivní lázně se těší velkému zájmu ze strany turistů i místních, proto vám vřele doporučujeme učinit si rezervaci s dostatečným předstihem.
* Pokud nejste milovníky sauny, pivní koupel si můžete zarezervovat bez ní, za odpovídající cenu.
* Při rezervaci tohoto zážitku na dvě hodiny dostanete na druhou hodinu slevu 25 %. Pokud vás tato nabídka zajímá, kontaktujte nás!
* V České republice platí zákaz konzumace alkoholu pro osoby mladší 18 let.

Kam se dostavit:

Ulice Žitná Žitná 658/9 Praha 1 – Nové Město 110 00

Zvláštní storno podmínky

Storno více než 48 hodin před realizací: neúčtují se žádné stornovací poplatky.
Storno méně než 48 hodin: bude účtována plná cena.

Zkušenosti ostatních