AghaRTA

AghaRTA se vedle výborné hudební produkce pyšní také skvělým umístěním. Nachází se totiž pár kroků od staroměstského orloje v úchvatném sklepení ze 14. století.

Dramaturgicky se tento klub zaměřuje na moderní jazz a ochotně vstřebává rovněž vlivy popu a rocku. Koncertovala tu ta největší esa: John Patitucci, John McLaughlin, Chick Corea, Pat Metheny i Marcus Miller. Prim hraje kvalita, a jak ukazují hodnocení na sociálních sítích, také nejnáročnější návštěvníci, zmlsaní jazzovými kluby New Yorku, odcházejí spokojeni.

Dovolte svým myšlenkám, ať se zatoulají, dejte si drink a užijte si live hudbu. Hraje se denně od devíti večer, dveře klubu se zavírají až v jednu hodinu. Nechoďte sem ale hladoví, AghaRTA se rozhodně neprofiluje jako restaurace!

Oslavila už 20. výročí a skalním příznivcům, kterých není málo, nabízí dokonce členství ve fanklubu – to jim zajistí slevy na vstupenky i konzumaci. AghaRTA má svůj vlastní label Arta Records, na kterém vydává jak jinak než jazzové desky.

 Kde
centrum | Staré Město
 Typ zařízení
jazzový klub
Platební karta

AghaRTA si zakládá na kvalitní (sebe)prezentaci. Příznivcům jazzu nabízí například trička s originálním designem místního výtvarníka Jiřího Votruby. Skvělý suvenýr nebo dárek pro jazzmany u vás doma.

Vendula, Avantgarde Prague
Personal tip avatar
Menu