Kontakt
Oblíbené

Kvůli pandemii covidu-19 se mohou podmínky účasti na této službě měnit v závislosti na platných opatřeních - k vidění na stránce informace covid 19.

Základní informace

Doba trvání 1,5 hodiny
Voucher stačí předložit v elektronické podobě
Okamžité potvrzení rezervace
Kdy navečer
Kde? Černé divadlo Jiřího Srnce

Na co se můžete těšit

* Navštivte představení průkopníka moderního černého divadla Jiřího Srnce.
* V retrospektivním představení Antología, které doslova „navrací magii na divadelní jeviště“, uvidíte to nejlepší z černého divadla.

Hlavní popis

Černé divadlo se v Československu začalo rozvíjet právě díky práci Jiřího Srnce, jenž je autorem dodnes nepřekonaných představení jako například Kouzelný Cirkus Laterny magiky, který byl pod jeho vedením uveden již v 6 000 reprízách.

Neverbální představení Antología rekapituluje nejlepší scénky z více něž padesátileté historie černého divadla a diváci se tak mohou vrátit zpět k počátkům tohoto žánru a zažít „návrat magie, zjitřené fantazie a snu na divadelní prkna“, jak to výstižně pojmenoval jistý kritik pro britský deník The Times v roce 1962, po shlédnutí tohoto představení v edinburském Theatre Royal.

Hodí se vědět

* Představení začíná ve 20:00.
* Program má dvě části oddělené přestávkou, během níž se můžete občerstvit u baru.
* Sedadla v divadle nejsou číslovaná, proto vám doporučujeme dorazit 20 minut před představením, aby na vás zbyla dobrá místa.

Kam se dostavit:

Černé divadlo Jiřího Srnce Karolíny Světlé 286/18 Praha 1 – Nové Město 110 00

Zkušenosti ostatních