Kontakt
Oblíbené

Základní informace

Kde? centrum | Malá Strana
Charakteristika romantický | butik | Hotel

„U Tří čápů“ je malý hotel s 21 pokoji, situovaný pod impozantním Pražským hradem v samém srdci romantické čtvrti Malá Strana. Jedná se o budovu v renesančním slohu, kde budete mít naprostý komfort a soukromí. Prostorné pokoje jsou zařízené v moderním stylu a v některých se dokonce nacházejí překrásné malované stropní trámy. Architektonickému studiu AI DESIGN se skvěle podařilo najít rovnováhu mezi původními stavebními prvky a moderními designovými řešeními.

Přímo v budově hotelu se můžete také najíst. Najdete zde restauraci Waldštejnská hospoda, nabízející jak tradiční českou kuchyni, tak výborné steaky.

Rozhodně zavítejte do patia, které se ukrývá ve středu tohoto krásného renesančního domu. Díky prosklené střeše je plné světla, takže se vám tu bude dozajista příjemně sedět a odpočívat v jednom z proutěných křesel...

Za pěkného počasí je venku naproti malebnému Valdštejnskému náměstí otevřená malá dřevěná terasa, kde si můžete užívat slunce a klidu v jakékoli denní době.

Jen tak mezi námi

Na jaře a v létě se můžete vydat do zahrad Valdštejnského paláce, jež se nacházejí přímo naproti hotelu. Možná tam narazíte na bílého páva, který tu má svůj rajón.

Alicia

Adresa

Three Storks Hotel Valdštejnské náměstí 20 Praha 1 – Malá Strana 118 00

Zkušenosti ostatních