Kontakt
Oblíbené

Základní informace

Kde? centrum | Staré Město
Charakteristika luxusní | butik | Hotel

Tento 5hvězdičkový hotel sídlí v bývalém barokním paláci, kde kdysi bydlel hrabě Pachta, velký milovník hudby a významný mecenáš. Hotel se nachází v samém centru Prahy přímo na břehu Vltavy. Ke všem důležitým památkám odsud dojdete pěšky za pár minut. Některé pokoje nabízejí krásné výhledy na řeku a díky dalekohledům, které jsou zde k dispozici, si můžete důkladně prohlédnout Pražský hrad, Karlův most i vrch Petřín.

Hotel sestává ze dvou budov zapsaných na seznam kulturního dědictví České republiky, z nichž jedna pochází z 16. století a druhá z 18. století. Hotel nabízí unikátní pokoje s vysokými stropy a velkým prostorem. Velké postele s nebesy a klasická, elegantní výzdoba ve stylu 18. století (od křesel až po noční lampičky) vás určitě přenesou zpět v čase až do doby slavného Mozarta.
Každý z hotelových pokojů a apartmánů je vybaven malým kuchyňským koutem, nenápadným, ale důmyslně zakomponovaným do pokojového prostoru.

Pro hotelové hosty je k dispozici institut Sisley, kde si můžou dopřát fantastickou péči o obličej nebo masáž. Místnost, kde tyto procedury probíhají, je celá pokrytá nádhernými freskami.

Jen tak mezi námi

I kdybyste měli pokoj v první budově, rozhodně se běžte podívat na druhé nádvoří, které má opravdu neobyčejné kouzlo. Je to ideální místo pro odpočinek za parných letních dní. Společnost vám tu bude dělat příjemné zurčení vodotrysku a kochat se budete moct popínavým břečťanem na krásné palácové fasádě.

Hélène

Adresa

Pachtův palác, s. r. o. Karolíny Světlé 208 Praha 1 – Staré Město 110 00

Zkušenosti ostatních