Kontakt
Oblíbené

Základní informace

Kde? centrum | Malá Strana
Charakteristika romantický | butik | Hotel

Tento poklidný hotel s rodinnou atmosférou najdete hned vedle Karlova mostu v srdci romantické čtvrti Malá Strana.
Hotel Pod Věží čítá dvě historické budovy a nabízí velmi kvalitní ubytování. Jeho elegantní a prostorné pokoje se pyšní úžasným výhledem na Karlův most a pěší uličky v okolí. Jedinečné kouzlo tohoto místa navíc dotvářejí renesanční stropy a dřevěné schodiště z 18. století.

Hotel má vlastní restauraci, v níž můžete v poledne nebo večer ochutnat speciality české i mezinárodní kuchyně. A v těchto příjemných restauračních prostorách se rovněž podává snídaně.

Hotel Pod Věží klade velký důraz na to, aby tu každý host nalezl své pohodlí a celkově se cítil dobře. Každý den na vás bude na pokoji čekat malá pozornost. Můžete se těšit třeba na čokoládu, ovoce, sekt nebo české víno…
Ve 3. patře budovy se nachází hotelová terasa s jedinečným výhledem na Pražský hrad, Petřín a střechy Malé Strany. Skvělé místo, odkud si můžete vychutnat šum této půvabné čtvrti, a přitom být daleko od davů.

Jen tak mezi námi

Hosté hotelu mají zdarma vstup do Malostranské věže Karlova mostu. Navíc mohou čerpat 15% slevu v hotelové restauraci. Škoda toho nevyužít!

Jana

Adresa

Pod Věží Hotel Mostecká 58 Praha 1 – Malá Strana 118 00

Zkušenosti ostatních