Kontakt
Oblíbené

Základní informace

Kde? centrum | Nové Město
Charakteristika designový | nízkorozpočtový | Hotel

Motel One Praha byl otevřen v roce 2014 v bývalém sídle redakce Rudého práva, což byl oficiální deník Komunistické strany Československa. Je součástí německého řetězce designových hotelů a spojuje v sobě modernost, pohodlí a vynikající polohu. Do uliček Starého Města pražského se odsud dostanete pěšky za pár minut.

Pokoje jsou pojaté v tónech hnědé a tyrkysové, vyznačují se jednoduchostí a minimalismem. Není v nich telefon, minibar ani kávovar. V koupelnách jsou praktické bezrámové sprchové kouty, ručníky i prostěradla jsou z egyptské bavlny.

Snídaně se podává v jídelně umístěné v suterénu formou švédských stolů. Ochutnat můžete mimo jiné i výborné domácí marmelády, které si lze na recepci také zakoupit. Hotelový bar je otevřený nonstop a nechybí v něm pohodlná křesla a pohovky. Můžete si tu dopřát příjemnou chvíli oddychu a vychutnat si přitom některý z mnoha nabízených koktejlů.

Jen tak mezi námi

I když během pobytu neplánujete žádnou schůzi, stejně se zajděte podívat na hotelovou konferenční místnost. Pochází z roku 1920 a je celá obložená dřevem, zvláštní pozornost byla věnovaná detailům oken a dveřním rámům.

Patrick

Adresa

Motel One Czech, s. r. o. Na Poříčí 1048 Praha 1 – Nové Město 110 00

Zkušenosti ostatních