Kontakt
Oblíbené

Základní informace

Kde? centrum | Hradčany
Charakteristika romantický | butik | Hotel

Aby se před vámi otevřely masivní dřevěné dveře hotelu Monastery, musíte zazvonit. Vlastně je to tak trochu domácké. A právě takový je přístup tohoto hotelu, který čítá jen 12 prostorných apartmánů.
Jeho budova se tyčí nahoře nad českou metropolí, přímo naproti Strahovskému klášteru, a zaručí vám ničím nerušený pobyt v naprosto jedinečném prostředí.
Hotelové pokoje jsou zařízeny a vyzdobeny v klasickém stylu a disponují veškerým potřebným vybavením.
Snídaně se podává v překrásném salonku s křížovou klenbou. Za pěkného počasí si své první denní jídlo můžete užít venku na sluníčku, na krásné hotelové zahrádce. Atmosféra je tu tak přátelská, že si dokonce můžete poklábosit se sousedy u vedlejšího stolu!
Budova byla dříve součástí kláštera a má za sebou celkovou rekonstrukci. Jedná se o dechberoucí místo ve výšinách nad Petřínskými sady, které je zároveň ideálním výchozím bodem pro romantickou procházku, zejména na jaře, kdy všude raší pupeny a půvabné malostranské zahrady se otevírají veřejnosti.

Jen tak mezi námi

Na konci zahrady se skrývá výhled na Prahu, který opravdu stojí za to. Na vašem místě bych se tam chodila kochat každý den!

Marek

Adresa

Monastery Hotel Strahovské nádvoří 134 Praha 1 – Hradčany 118 00

Zkušenosti ostatních