Kontakt
Oblíbené

Základní informace

Kde? centrum | Malá Strana
Charakteristika luxusní | Hotel

V malostranském hotelu Mandarin Oriental vstoupíte do světa exotiky a luxusu.
Hotel je umístěn v bývalém dominikánském klášteře ze 14. století a velmi rafinovaně kombinuje historické prvky s moderním a exotickým vybavením.

Z exkluzivních pokojů a apartmánů budete mít dechberoucí výhledy na město, na Pražský hrad a na poklidnou hotelovou zahradu. Nábytek se vyznačuje čistými liniemi a v pokojích dominují modré tóny, což tomuto luxusnímu hotelu dodává zvlášť uklidňující atmosféru.

Hotelová restaurace Spices podává brilantní speciality asijské kuchyně. Najdete tu pestrou nabídku jídel připravovaných zásadně z čerstvých surovin z českých farem. A jestli chcete zajít jen na něco lehčího, vydejte se do Monastery Lounge. Jeho venkovní terasa je ideální místo, kde si můžete v příjemném klidu vychutnat snídani nebo lehký salát.
Hotelové spa je jedno z nejvyhlášenějších v celém městě a nachází se v bývalé renesanční kapli. Můžete si vybrat ze široké škály procedur, které v sobě zajímavě spojují asijské filozofie a moderní západní techniky.

Jen tak mezi námi

Pokud si chcete užít večeři v naprostém soukromí, hotelová restaurace nabízí speciální salonek v prostorách úchvatného vinného sklípku, kam se vejde až 20 osob.

Marcela

Adresa

Hotel Mandarin Oriental, Prague Nebovidská 459 Praha 1 – Malá Strana 118 00

Zkušenosti ostatních