Kontakt
Oblíbené

Základní informace

Kde? centrum | Nové Město
Charakteristika | Hotel

Pokud se rozhodnete pro hotel Juliš, naskytne se vám možnost bydlet přímo na Václavském náměstí, jedné z hlavních tepen města se spoustou obchodů a možností kulturního vyžití. Přestože se tento 4hvězdičkový hotel nachází úplně v centru, nabízí mnoho klidných pokojů s vynikajícím poměrem kvalita/cena.

Hotel Juliš si zakládá na jednoduchosti a praktičnosti. Jeho prostorné, pohodlné a nadmíru funkční pokoje jsou vždy vybaveny kuchyňským koutem a lednicí. Snídaně se podávají formou švédských stolů, jsou pestré a vydatné. Za pěkného počasí můžete stolovat na velké panoramatické terase s výhledem na Petřín a na romantickou Františkánskou zahradu plnou voňavých růží.

Ze svého pokoje zase budete mít skvělý výhled na Václavské náměstí, anebo na zahradu ve vnitrobloku. Navíc jistě oceníte klid, který v hotelu panuje, díky dokonalému odhlučnění.

Kromě mimořádného pohodlí nabízí hotel Juliš další doplňkové služby, například vyhřívaný vnitřní bazén, saunu nebo také obrovskou tělocvičnu, která jistě nadchne sportovní typy.

Jen tak mezi námi

Pro vstup do hotelu musíte projít tmavou pasáží, ale nelekejte se! Vyjeďte výtahem do prvního patra, tam se nachází recepce.

Maéva

Adresa

Juliš Hotel Václavské náměstí 782 Praha 1 – Nové Město 110 00

Zkušenosti ostatních