Kontakt
Oblíbené

Základní informace

Kde? centrum | Malá Strana
Charakteristika luxusní | romantický | butik | Hotel

Luxusní hotel U Zlaté studně (Golden Well Hotel Prague) se nachází na skvělé adrese, v utajeném zákoutí pražské čtvrti Malá Strana.
Sídlí v mimořádně zachovalé renesanční budově, odkud se otevírá exkluzivní výhled na barokní zahrady Pražského hradu a na taškové střechy stověžaté Prahy.
Od jara do podzimu mohou ubytovaní hosté využívat soukromý vstup Rudolfa II. vedoucí do zahrad Pražského hradu.

Tento klenot mezi hotely nabízí jen 19 pokojů, zařízených v elegantním a rafinovaném francouzském stylu, který milují lidé z celého světa. Nábytek à la 17. a 19. století, dřevěné parkety, kvalitní materiály a mimořádná pozornost věnovaná detailům, jako jsou třeba čerstvé květiny v pokojích – to vše z tohoto hotelu činí ostrůvek klidu a komfortu, který budete jen neradi opouštět.

K hotelu patří také jeden z nejlepších gurmánských podniků v Praze – restaurace Terasa U Zlaté studně. Její šéfkuchař Pavel Sapík bude rozmazlovat vaše chuťové pohárky českými i mezinárodními jídly.

Jen tak mezi námi

Nenechte si ujít místní „polštářové menu“! Jedná se o speciální službu na míru, díky níž vám personál ustele podle vašeho vkusu. Můžete si vybrat z pěti různých druhů polštářů.

Hélène

Adresa

GIRAFFE GROUP, a. s. U Zlaté studně 166 Praha 1 – Malá Strana 118 00

Zkušenosti ostatních