Kontakt
Oblíbené

Základní informace

Kde? centrum | Nové Město
Charakteristika luxusní | butik | Hotel

Elegantní, moderní a stylový hotel Boho se nachází poblíž náměstí Republiky a Prašné brány. Tento butikový hotel byl v roce 2015 kompletně zrekonstruován a svoji identitu staví na 59 velkoformátových černobílých fotografiích, které pocházejí z 59 různých pražských míst a zdobí jednotlivé hotelové pokoje.
Hotel tedy nabízí 59 prostorných apartmánů zařízených s důrazem na kvalitu nábytku a použitých materiálů. Vybavení pokojů pochází ze Španělska a je laděné v klasických a neutrálních tónech, jako stvořených pro klid a odpočinek.

V suterénu se nachází bazén a hotelové wellness centrum, které je díky svým zlatavým interiérovým prvkům synonymem pro relaxaci a luxus. Díky péči profesionálních masérů tady snadno zapomenete na celodenní únavu z procházek po Praze.
A aby toho nebylo málo, také společné prostory jako knihovna a snídaňový sál, v němž přes den funguje restaurace, jsou koncipované ve velmi moderním, ale přitom útulném duchu.

Milovníci dobrého jídla jistě ocení vynikající, elegantně servírované zákusky, které na vás po příchodu budou čekat v hotelovém pokoji.

Jen tak mezi námi

Mají tady překrásné koupelny, které se honosí velkými sedacími vanami a od ložnice jsou odděleny atypickými transparentními příčkami.

Alicia

Adresa

BoHo Hotel Senvážná 1254 Praha 1 – Nové Město 110 00

Zkušenosti ostatních