Kontakt
Oblíbené

Základní informace

Kde? centrum | Nové Město
Shopping knihkupectví & papírnictví | naše srdcovky

Koh-i-noor je česká značka prodávající výtvarné a umělecké potřeby. Společnost byla založena ve Vídni v roce 1790, ale od roku 1848 své produkty vyrábí v Českých Budějovicích.
Výrobky značky Koh-i-noor obdržely nespočet cen a uznání ve městech po celém světě, jako je New York, Paříž, Londýn, Miláno.
V prodejně Koh-i-noor najdete především pastelky s nevídaně širokou škálou barev a odstínů, ale také akvarely, štětce a mnoho dalšího uměleckého náčiní.
Za komunismu byl Koh-i-noor jedinou značkou prodávající tužky v České republice. Po revoluci se však v zemi rozmohly zahraniční výrobci a na tuzemský Koh-i-noor se začalo zapomínat. Dnes se Koh-i-noor vrací zpět na scénu, a to díky kvalitě svých produktů a stoprocentně české výrobě, na což dobře slyší domácí i cizinci.
V roce 2008 značka expandovala do Číny, a to k velké radosti tamních obyvatel, kteří se do této české značky přímo zamilovali.


Jen tak mezi námi

Máte ve vaší rodině nebo v okruhu přátel někoho s uměleckým duchem, kdo tráví svůj čas kreslením? Pořiďte mu stoprocentně český výrobek vynikající kvality.

Ana

Adresa

KOH-I-NOOR HARDTMUTH, a. s. Na Paříkopě 860/24 Praha 1 – Nové Město 110 00

Zkušenosti ostatních

Najdete v okolí

Aktivity a zážitky
Co navštívit
Kde se najíst a napít
Nakupování