One Club Prague

V centru Prahy za posledních několik let vyrostla nová generace klubů. Na rozdíl od té původní, porevoluční, která před čtvrt stoletím začínala jako útočiště pro undergroundové umělce a nabízela hlavně rockové koncerty, se současné kluby zaměřují čistě na zábavu. Jako třeba tohle místo. One Club je bar, kde můžete tančit nebo sedět v kulatých boxech s logem výrobce šampaňského a vpíjet se do pohledu člověka sedícího naproti vám. Na těchto boxech si klub obzvlášť zakládá a doporučuje rezervaci. Naslepo tam raději nezkoušejte chodit, hlavně ne o víkendu.

Klub má dvě patra – ve spodním může tančit 500 lidí, v horním může další stovka návštěvníků posedávat, popíjet a cítit se komfortně v obklopení luxusu a dekadence nočního města. Místní a občas i zahraniční DJs vám tu budou hrát současnou taneční hudbu. Klub je otevřený od středy do soboty a většina večerů se koná na nějaké téma, jako třeba Poker Face nebo Around the World. Návštěvníci tu najdou kosmopolitní atmosféru a spoustu dobrých drinků.

 Kde
centrum | Staré Město
 Typ zařízení
Bar | kluby & diskotéky
 Cenová hladina
$$
Wi-Fi zdarma
Platební karta

Koktejl bar v horní části klubu má otevřeno každý den už od 14 hodin. Pokud budete chtít po procházce centrem Prahy zajít někam na chvíli si popovídat a něco vypít, zkuste právě One Club.

Karolína, Avantgarde Prague
Personal tip avatar
Menu