Obchůdek Muzea českého granátu

Slevový poukaz

Muzeum českého granátu patří podniku Granát, d.u.v. Turnov, který je vlastníkem práva na těžbu českého granátu. Muzeum se nachází v nejfrekventovanější pražské ulici, v těsné blízkosti Karlova mostu. Pokud se necháte táhnout davem a nebudete dávat pozor, snadno ho přehlédnete. Vchází se do něj z pasáže vedoucí do divadla Ta Fantastika.

V nevelkém podzemním prostoru najdete malou expozici šperků a různých artefaktů, vyprávějící historii českého granátu. Součástí expozice je krátký film o zpracování českého granátu v Turnově, dostupný v češtině, angličtině, němčině, ruštině, čínštině a japonštině. Popisky expozice jsou v češtině, angličtině a čínštině.

Vysvětlivky jsou rovněž dostupné ve speciální aplikaci na tabletech, které si návštěvníci mohou u vstupu zdarma zapůjčit. Kromě již zmiňovaných jazyků je tato aplikace dostupná ještě ve francouzštině a španělštině.

Personál muzea je velmi ochotný a jistě mile rád zodpoví všechny vaše dotazy a také vám poradí, jak v Praze rozeznat poctivého prodejce.

Vstupní část muzea, na kterou se nevztahuje vstupné, je mimochodem věnována obchůdku se šperky, o jejichž pravosti není potřeba vůbec pochybovat.

 Kde
centrum | Staré Město

Adresa

Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov

Podnik Granát, d.u.v. Turnov v Praze provozuje další tři prodejny, kde můžete zakoupit šperky s certifikátem pravosti. Ve všech těchto pražských prodejnách lze uplatnit slevový kupón z této stránky.

Karolína, Avantgarde Prague
Personal tip avatar

Slevový kupón

Speciální nabídka Avantgarde Prague DMC:

5% sleva na nákup jakéhokoli zboží v Muzeu českého granátu nebo v jakékoli jiné pražské prodejně podniku Granát Turnov po předložení tohoto slevového poukazu! Poukaz je potřeba vytisknout.

Stáhněte si slevový kupón
Menu