Lokál Nad Stromovkou

Pivo s řízem a kuchyně z poctivých surovin. To jsou ve zkratce všechny restaurace fungující pod značkou Lokál. Pobočka nad královskou oborou Stromovka má proti svým sesterským podnikům výhodu přilehlého parku, kam si jídlo můžete odnést na piknik.

Menu Lokálů je tradičně nakloněno spíš milovníkům masa. Sliny se jim budou sbíhat už u předkrmů. Zdejší klasikou je talián s křenem a domácí hořčicí a voňavá dršťková, mezi hlavními jídly koprová omáčka s hovězím a knedlíky. Jídelní lístek se však postupně rozrůstá i o lehčí krmě, ať už jsou to kapustové karbanátky nebo špenát se sázeným vejcem.

Na vaše spokojené debužírování budou v Lokále nad Stromovkou ze zdí dohlížet lovecké trofeje, včetně hlavy divočáka s laškovně nasazeným kloboučkem. A také rytiny v ostění inspirované krom jiného blízkostí stadionu fotbalové Sparty.

 Kde
mimo centrum | Holešovice
 Typ zařízení
restaurace | pivo
 Kuchyně
česká
 Cenová hladina
$$
Wi-Fi zdarma
Bezbariérový přístup
Zahrádka
Vhodné pro rodiny s dětmi
Domácí mazlíčci
Platební karta

Víte, jak správně načepovat pivo? A jak se točí šnyt? A co je to hladinka? Kurz čepování piva, který zahrnuje i historický exkurz a degustaci, můžete absolvovat pod vedením výčepního mistra Lukáše Svobody.

Giulia, Avantgarde Prague
Personal tip avatar
Menu