Las Adelitas – Malé náměstí

Las Adelitas je dozajista nejlepší mexická restaurace v Praze. Důkazem budiž, že ji v českém hlavním městě můžete nalézt již na třech adresách. Ta nejcentrálněji položená se nachází v suterénu středověkého domu v samém srdci Starého Města, jen pár kroků od staroměstského orloje.

Do této restaurace se chodí na báječné tortilly nebo na bezkonkurenční margaritu, jakou jinde ve městě nedostanete. Ve všední dny tu navíc nabízejí polední menu za neuvěřitelně nízkou cenu.

Krom výtečných mexických pokrmů vám podnik nabídne veselou a živou atmosféru plnou barev a dobré nálady. Ani si nevšimnete, že do suterénu nikdy nezavítá denní světlo. Obklopí vás barevné zdi, plakáty Fridy Kahly a překrásné mexické dlaždičky, zaposloucháte se do stylové latinskoamerické hudby, která tu hraje jako kulisa, a necháte se obletovat milými a usměvavými číšníky. Někteří sem pravidelně docházejí jenom kvůli tomu, aby si s místní přátelskou obsluhou procvičili španělštinu.

Pokud jsou mezi vámi milovníci mexické kuchyně, rozhodně do tohohle podniku zavítejte, garantujeme vám, že neodejdete zklamaní!

Další dvě adresy Las Adelitas:

Americká 8, Praha 2 – Vinohrady

Lucemburská 6, Praha 3 – Vinohrady

 Kde
centrum | Staré Město
 Typ zařízení
restaurace
 Kuchyně
mexická
 Cenová hladina
$$
Wi-fi zdarma
Bezbariérový přístup
Zahrádka
Vhodné pro rodiny s dětmi
Domácí mazlíčci
Platební karta

Objednejte si zdejší vynikající domácí limonádu, během parných dnů vás dokonale osvěží.

Jan, Avantgarde Prague
Personal tip avatar
Menu