Hotel Juliš ****

Pokud se rozhodnete pro hotel Juliš, naskytne se vám možnost bydlet přímo na Václavském náměstí, jedné z hlavních tepen města se spoustou obchodů a možností kulturního vyžití. Přestože se tento 4hvězdičkový hotel nachází úplně v centru, nabízí mnoho klidných pokojů s vynikajícím poměrem kvalita/cena.

Hotel Juliš si zakládá na jednoduchosti a praktičnosti. Jeho prostorné, pohodlné a nadmíru funkční pokoje jsou vždy vybaveny kuchyňským koutem a lednicí. Snídaně se podávají formou švédských stolů, jsou pestré a vydatné. Za pěkného počasí můžete stolovat na velké panoramatické terase s výhledem na Petřín a na romantickou Františkánskou zahradu plnou voňavých růží.

Ze svého pokoje zase budete mít skvělý výhled na Václavské náměstí, anebo na zahradu ve vnitrobloku. Navíc jistě oceníte klid, který v hotelu panuje, díky dokonalému odhlučnění.

Kromě mimořádného pohodlí nabízí hotel Juliš další doplňkové služby, například vyhřívaný vnitřní bazén, saunu nebo také obrovskou tělocvičnu, která jistě nadchne sportovní typy.

 Kde
centrum | Nové Město
bazén
Wi-fi zdarma
konferenční prostory
Bezbariérový přístup
spa
dětský koutek
parkoviště
Se snídaní
fitcentrum
pokojová služba
Domácí mazlíčci
Lobby
Menu