Avantgarde

Momentálně nedostupné

V restauraci Avantgarde se lidé scházejí nejčastěji kvůli práci. Podnik v přízemí budovy PPF Gate v pražských Dejvicích k tomu přirozeně vybízí, atmosféra obchodního prostředí je tu výrazná: Lidé v oblecích tu sjednávají obchody nebo řeší detaily kontraktu, interiér je zařízen v distingované kombinaci krémových a hnědých odstínů a dobře udělané jídlo slouží hlavně jako kulisa.

Nejde o avantgardní kombinace, jak by mohlo naznačovat jméno restaurace, ale o srozumitelné pokrmy z prvotřídních surovin. Používají tu hovězí z mladých býčků Charolais, vepřové maso z plemene Mangalica nebo sýry z Krasolesí. Sympatická je přehlednost jídelního lístku. Je stručný, dokáže nabídnout drůbež, rybu, červené maso i vegetariánskou variantu a přitom působí kompaktně.

 Kde
mimo centrum | Dejvice
 Typ zařízení
restaurace
 Kuchyně
mezinárodní
 Cenová hladina
$$$ | $$$$
Wi-Fi zdarma
Bezbariérový přístup
Zahrádka
Vhodné pro rodiny s dětmi
Platební karta

O víkendech Avantgarde zavírá, jen v neděli se tu podávají tematické brunche s programem pro děti. Jedna neděle je věnována gastronomii slovenské, další mexické, začátek léta se slaví třeba jahodovým brunchem. Brunch můžete zakončit procházkou k Müllerově vile, která je v docházkové vzdálenosti.

Karolína, Avantgarde Prague
Personal tip avatar
Menu