Kontakt
Oblíbené

Základní informace

Doba trvání 1,5 hodiny
Dostupné jazyky
S dalšími lidmi
Možný počet účastníků 1–16
V ceně přejezd tramvají | vybavení | audioprůvodce
Okamžité potvrzení rezervace
Voucher stačí předložit v elektronické podobě
Kdy dopoledne | odpoledne

Na co se můžete těšit

* Vyzkoušejte si v Praze segway – moderní a originální způsob přepravy
* Dopřejte si zajímavý zážitek a poznávejte Prahu a její parky netradičním způsobem
* V ceně je výklad česky a anglicky mluvícího průvodce, zapůjčení segwaye a helmy, v případě deště také pláštěnky a v zimě rukavic
* Pro zahraniční účastníky jsou k dispozici audioprůvodce ve francouzštině, italštině, němčině a španělštině

Hlavní popis

Ještě nevíte, kde dřív probíhaly spartakiády – hromadná veřejná cvičení šířící komunistickou propagandu? Kde se nachází vila největšího českého filozofa? Jak vypadá pražská rezidence exmanželky Donalda Trumpa? To všechno se dozvíte, když s námi vyrazíte na tuto poznávací projížďku po pražských parcích!

Za hodinu a půl projezdíte pražské parky a rezidenční čtvrti, vydáte se mimo historické centrum města a jeho věčný ruch a objevíte místa, která návštěvníkům české metropole většinou zůstávají utajena.

Váš průvodce vás nejprve odvede mimo centrum města, v několika minutách vám vysvětlí ovládání segwaye a bezpečnostní pravidla – a pak už hurá do parků!

Projížďky probíhají v malých skupinách, takže budete mít dostatek prostoru, abyste mohli snadno manévrovat a jízdu si naplno užili, a zároveň se dozvíte spoustu zajímavých informací o navštívených místech: Strahovský stadion, park Ladronka, Břevnovský klášter a další.

Hodí se vědět

* Začátek projížďky je v 9:30, 11:30 a 14:30
* S jedním průvodcem může jet skupina maximálně 6 osob
* K odložení osobních věcí před začátkem projížďky budete mít k dispozici úschovnu zavazadel
* Na začátku projížďky proběhne stručná instruktáž, během níž se naučíte segway ovládat
* Před odjezdem dostanete k podpisu prohlášení, že za případné nehody či škody způsobené během projížďky přebíráte plnou odpovědnost
* Používání segwaye je zakázáno těhotným ženám, osobám vážícím více než 120 kg, dětem do 8 let a osobám v podnapilém stavu nebo pod vlivem omamných látek
* Upozornění: V České republice je přísně zakázáno jezdit na kole, segwayi nebo koloběžce po požití sebemenšího množství alkoholu.
* Pokud vám nevyhovuje pravidelný čas odjezdu, můžete si soukromě rezervovat individuální projížďku na čas podle vlastní volby. V případě soukromé projížďky pro vás umíme zajistit průvodce ve všech sedmi jazycích našeho webu (CS, EN, DE, IT, ES, FR, PT). Neváhejte nás kontaktovat!

Kam se dostavit:

ulice Mostecká Mostecká 53/4 Praha 1 – Malá Strana 118 00

Zvláštní storno podmínky

Storno více než 72 hodin před realizací: neúčtují se žádné stornovací poplatky.
Storno méně než 72 hodin: bude účtována plná cena.

Zkušenosti ostatních