Kontakt
Oblíbené

Kvůli pandemii Covid 19 může tato služba podléhat omezením přístupu v závislosti na současných předpisech - k vidění na stránce informace Covid 19.

Základní informace

Doba trvání 2,5 hodiny
Dostupné jazyky
S dalšími lidmi
Možný počet účastníků
V ceně pivo | doprava | vstupné
Okamžité potvrzení rezervace
Voucher stačí předložit v elektronické podobě
Kdy dopoledne | odpoledne

Na co se můžete těšit

* Navštivte největší pražský pivovar, který od 2. poloviny 19. století vyrábí celosvětově známé pivo značky Staropramen.
* Audiovizuální prohlídka probíhá v závislosti na složení skupiny buď v angličtině, češtině, nebo němčině; v každém případě budete mít k dispozici výkladové texty v češtině a dalších 10 jazycích.
* V ceně je doprava do pivovaru (pouze tam), vstupné a degustace 4 piv, které si na místě sami vyberete.

Hlavní popis

Pivovar Staropramen byl založen roku 1869 jako akciová společnost. Poměrně záhy se proslavil tím, že začal při výrobě piva používat inovativní postupy a různé moderní technologie. Jako první například zautomatizoval stáčení piva do lahví. V meziválečném období se Staropramen stal třetím největším pivovarem v Evropě.

Dnes je druhým největším výrobcem piva v České republice a nabízí širokou škálu piv, včetně piv s příchutí, která nesou velký podíl na současném úspěchu pivovaru.

Během interaktivní prohlídky plné vizuálních i zvukových efektů se seznámíte s historií pivovaru, zjistíte, jak se pivo vyrábí, jak se stáčí do lahví i jak se distribuuje. Nejedná se nicméně o návštěvu výrobních prostor jako takových, ale o prohlídku návštěvnického střediska, které slouží jako muzeum piva a pivovaru Staropramen. Prohlídka je zakončena degustací piva podle vlastního výběru, a pokud budete chtít, můžete se také nechat vyfotit za výčepem a fotku si odnést domů jako suvenýr.

Hodí se vědět

* Odjezd do pivovaru je v 11:30 a v 15:30.
* Na místo srazu se prosím dostavte alespoň 20 minut před odjezdem.
* V České republice platí zákaz konzumace alkoholu pro osoby mladší 18 let.

Kam se dostavit:

Václavské náměstí Václavské náměstí 27/825 Praha 1 – Nové Město 110 00

Zvláštní storno podmínky

Storno více než 24 hodin před realizací: neúčtují se žádné stornovací poplatky.
Storno méně než 24 hodin: bude účtována plná cena.

Zkušenosti ostatních