Doporučují nás

Jak je zabezpečena platba kreditní kartou?

Náš On-line rezervační systém provozovaný společností Avantgarde Prague s.r.o. umožňuje zabezpečené on-line platby za objednané služby kreditními kartami  MASTERCARD a VISA (včetně MAESTRO a VISA Elektron) prostřednictvím světového specialisty na bezhotovostní platební styk společnosti GLOBAL PAYMENTS a její zabezpečené on-line platební brány Pay MUZO pracující v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními standardy 3-D Secure dle mezinárodních asociací pro bezhotovostní platební styk a na základě certifikace a auditu společností MASTERCARD a VISA.

Vlastní informace o kreditní kartě je předávána k autorizaci a inkasu platby zabezpečeným způsobem přímo mezi objednavatelem a společností GLOBAL PAYMENTS-Pay MUZO. Bezpečnost systému platební brány Pay MUZO je posílena používáním digitálního podpisu všech dat přenášených mezi platební bránou a portálem Avantgarde Prague. Avantgarde Prague nemá přístup k údajům o kreditní kartě objednavatele.

V případě, že o zabezpečení platby kreditní kartou potřebujete získat  více informací mužete je zjistit na Global Payments Inc.

nahoru