Speciální nabídka

Představení + pravidelná prohlídka Grand tour ve francouzštině = rezervační poplatky zdarma !

Speciální nabídka

Srpen: sleva 10 % na vybraná představení a cenové kategorie!

Speciální nabídka
Speciální nabídka

Novinka! Sleva 5 % do konce srpna!

Speciální nabídka

Zarezervujte si místa již nyní!

Doporučují nás

Prague Corrupt Tour

Komentovaná prohlídka na téma korupce

„Doufáme, že korupce bude zapsána jako světové dědictví UNESCO České Republiky, stejně jako třeba Argentinské tango.“ Tato věta dobře shrnuje filosofii nové cestovní agentury Corrupt Tour Travel Agency.

 Avantgarde-prague  Avantgarde-prague

V ironickém tónu se nesou prohlídky, které představují Českou republiku jako dějiště mýdlové opery kvůli jejím mnohým skandálům. Cílem agentury je vypovídat o korupci, ale také informovat v tomto směru turisty.
Těšte se na objevení „toho nejlepšího z nejhoršího“ týkajícího se různých korupčních afér v Praze a České republice. Můžete si vybrat z více okruhů podle tématu prohlídky.


Prague Best of the Worse Tour:

Tato prohlídka, v překladu „Praha, to nejlepší z nejhoršího“, se týká hlavních „památek“, které symbolizují a reprezentují korupční aféry v Česku. Navštívíte zejména tunel Blanka. Tento rozsáhlý a finančně náročný projekt je od začátku stavby doprovázen mnoha problémy, a to jak technickými, tak ekologickými, ale přináší miliony firmám, které stály u zrodu projektu.

Pěší prohlídka – 399 Kč / osoba

The Prague Crony Safari

Prohlídka „Pražské safari“ sestává v projížďce autobusem mezi domy bohatých podnikatelů, kteří čelili různým korupčním skandálům. Tento okruh vám přiblíží nedávné či ještě aktuální korupční aféry.

Prohlídka autobusem – 399 Kč / osoba

Agentura se specializuje na to, aby návštěvníky informovala o existujících korupčních aférách, jejich trvanlivost a prorůstání do všech úrovní politického prostředí v ČR.

Tyto originální a překvapivé okruhy získávají v Praze více a více příznivců. Jedná se o jedinečný druh prohlídek, který ve světě nemá obdoby.

Skupinové soukromé prohlídky je třeba rezervovat s předstihem 2 dní.

Informace a rezervace: info@avantgarde-prague.cz

Další okruhy naleznete na stránkách Corrupt Tour Travel Agency:

http://corrupttour.com

Fotogalerie

Komentáře

nahoru