Soukromé prohlídky Prahy

FR, ES, EN, DE, IT, CZ
Cena od
470 CZK ()
Rezervovat

Nabízíme Vám rezervaci soukromého profesionálního průvodce (FR, ES, EN, DE, CZ) pro všeobecné i specializované prohlídky Prahy přímo na míru.

Cena od
770 CZK ()
Rezervovat

Navštivte Pražský hrad se soukromým průvodcem. Dozvíte se o tisícileté historii této nepřehlédnutelné pražské památky, která je pozoruhodnou soustavou paláců, kostelů a kaplí, nádvoří a zahrad – zkrátka městem uprostřed města.

Cena od
590 CZK ()
Rezervovat

Malá Strana ležící na úpatí Pražského hradu na levém břehu Vltavy je skutečným barokním divadlem v měřítku města. Projděte se jejími ulicemi s naším odborným průvodcem a pronikněte lépe do tajů pražské barokní architektury.

Cena od
770 CZK ()
Rezervovat

Staré Město pražské, výkvět tisícileté historie, uchovává dodnes mnohé stopy své dávné minulosti, často skryté očím kolemjdoucích. Vydejte se s naším průvodcem pod povrch města, na cestu v čase vedoucí až k jeho počátkům.

Cena od
770 CZK ()
Rezervovat

Navštivte se soukromým průvodcem pražskou židovskou čtvrť - starý židovský hřbitov a jednotlivé synagogy. Dozvíte se o historii židů v Čechách a na Moravě a uslyšíte známe pražské židovské legendy.

Cena od
770 CZK ()
Rezervovat

Vzácné sbírky Strahovského kláštera, slavná pražská Loreta s okouzlující zvonkohrou, vznosné barokní fasády a romantický Nový Svět - to vše jsou klenoty, jenž skrývá čtvrté pražské město, Hradčany.

Secese, kubismus a funkcionalismus... procházka v centru města se zaměřením na architekturu uměleckých avantgard konce 19. a počátku 20. století, období, kdy Praha měnila svou tvář a stávala se z ní moderní evropská metropole.

Více než kterékoli jiné město je Praha výjimečná pro svou bohatost a rozmanitost architektonického dědictví: románské rotundy a klenuté sklepy, gotické kostely, barokní paláce a secesní fasády, to vše je zde v perfektním harmonickém spojení.

Poznejte během jediného dne hlavní historické části centra Prahy: Staré Město, Josefov, Malou Stranu a Hradčany. Tato velká všeobecně laděná prohlídka  má za cíl představit nejvýznamnější pražské památky na pozadí české historie si současného života.

Využijte volného odpoledne a navštivte historické centrum Prahy za doprovodu soukromého průvodce. Ukážeme vám Staré Město, Karlův most a Malou stranu – abyste se lépe zorientovali v srdci města a mohli vychutnat jeho nejmalebnější zákoutí.

nahoru