Pravidelné skupinové výlety mimo Prahu

Minibusem po českých památkách

Máte doma zahraniční návštěvu a rádi byste jí ukázali krásy míst nacházejících se v okruhu jen několik desítek kilometrů od hlavního města? Obraťte se na nás a naplánujte si půldenní nebo celodenní výlet, aniž byste museli složitě vymýšlet jeho organizaci.

Cena od
500 CZK ()
Rezervovat

Navštivte v malé skupince impozantní gotický hrad Karlštejn, jednu z nejkrásnějších historických památek České republiky. Hrad byl postaven ve 14. století za vlády Karla IV., aby v něm mohly být uchovávány nejvzácnější relikvie a korunovační klenoty.

Pouhou hodinu cesty minibusem na východ od Prahy se nachází středověké městečko Kutná Hora  s obdivuhodně zachovalými památkami, jehož centrum je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Cena od
1250 CZK ()
Rezervovat

Vyrazte v malé skupince na celodenní výlet do Karlových Varů, největšího a nejkrásnějšího lázeňského střediska v západních Čechách, jež za svůj věhlas vděčí především léčivým termálním pramenům.

Poznejte za jediný den dvě význačná období dějin českých zemí díky celodennímu výletu v malé skupince, při němž navštívíte dvě významné české památky: zámek Konopiště a hrad Karlštejn.

Smutně proslulou terezínskou pevnost zbudovanou císařem Josefem II. nacisté za druhé světové války přeměnili na židovské ghetto. Návštěva Terezína je nevyhnutelnou zastávkou ve snaze pochopit vážnost tragického osudu českých Židů.

Malebné středověké městečko Český Krumlov se nachází na březích řeky Vltavy v jižních Čechách a těší se světovému věhlasu. Historické centrum, nad nímž se tyčí barevná zámecká věž, je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

nahoru