Prague Foodies

O Praze nad talířem chutného jídla
Cena od
2375 CZK ()
Rezervovat

Poznat kulturu města, které jste se rozhodli navštívit, znamená také ochutnat místní kuchyni a seznámit se se stravovacími návyky jeho obyvatel.
Tato labužnická prohlídka Prahy, přezdívaná „Food Tour“, umožní všem nadšeným strávníkům poznat gastronomickou tvář hlavního města České republiky.

 © PragueFoodies  © PragueFoodies

Praha je město proslulé hlavně svojí romantickou atmosférou, krásnou architekturou a tisíciletou historií. Vladimír z Prague Foodies se však rozhodl představit vám Prahu na své túře z trochu odlišné perspektivy – prostřednictvím gastronomie.
Během 4 hodin vás tento nadšenec do české a mezinárodní kuchyně provede svými oblíbenými pražskými podniky a dá vám tak okusit něco málo z místních kulinárních vod. Proč pro vás vybral právě tato místa a jaká další zajímavá gastro-zákoutí můžete v Praze nalézt, vám sám rád prozradí nad talířem a sklenkou něčeho dobrého, přičemž vás ani na chvilku nepřestane bavit svými zajímavými glosami a vtipnými poznámkami.
V průběhu procházky budete mít možnost ochutnat jeden tradiční hlavní pokrm v místním pivovaru, který spláchnete jak jinak než výborným pivem. Na dalších zastávkách pak budou na vaše chuťové pohárky útočit např. regionální vína, uzeniny či různé druhy sýrů. A na závěr samozřejmě nesmí chybět sladká tečka.
Věříme, že prohlídka s Prague Foodies pro vás bude velkým labužnickým zážitkem. Dozajista také strávíte velmi příjemné odpoledne v přátelské atmosféře a pěkně si popovídáte nad talířem dobrého jídla.

Túra probíhá pravidelně v anglickém jazyce.

Pokud byste měli zájem o češtinu, tak nás o tom informujte prostřednictvím poznámky v rezervačním formuláři. Rezervaci musíte provést alespoň 3 dny předem.

Cena zahrnuje: jídlo, nápoje a mapu
Místo srazu: Malostranské náměstí 5 (u Starbucks Coffee)
Začátek: 12:00
Délka: 4h
Počet osob: od 2 do 8 osob

Podmínky rezervace (2–8 osob):
Rezervace je platná až po zaplacení 100% z celkové částky objednávky.

Pro skupinové rezervace nás kontaktujte prostřednictvím e-mailové adresy : info@avantgarde-prague.cz

Storno podmínky:
Při stornu méně než 48 hodin před realizací služby nebo v případě, že se zákazník na prohlídku nedostaví, vám nebudou vráceny žádné peníze.

Termíny a ceny:
01.01.2018 – 31.03.2019

  • po, út, st, čt, pá, so, ne: 12:00

    Plná cena2375 CZK ()
    cena za osobu
Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Komentáře

Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru