Le Château de Prague

Pražský hrad – specializovaná prohlídka ve francouzštině
Cena od
900 CZK ()
Rezervovat

Navštivte Pražský hrad s naším francouzsky hovořícím průvodcem. Dozvíte se o tisícileté historii této nepřehlédnutelné pražské památky, která je pozoruhodnou soustavou paláců, kostelů a kaplí, nádvoří a zahrad – zkrátka městem uprostřed města.

 ©2009 - Dhípa Dás / www.PhotoPrague.net

Pražský hrad, ozdoba pražského panoramatu majestátně se tyčící nad městem, je skutečným pokladem národního dědictví, zapsaným na seznamu světových památek UNESCO. Jako sídlo českého prezidenta i pražského arcibiskupa je Hrad zároveň duchovním i politickým centrem celé země.

S výkladem našeho průvodce si prohlédnete jednotlivá nádvoří, katedrálu sv. Víta – mistrovské dílo české gotiky, Starý Královský palác a jeho Vladislavský sál s obdivuhodnou klenbou připomínající krajkoví, starodávnou baziliku sv. Jiří a Zlatou uličku.

Na konci prohlídky vás pozveme na šálek kávy v místní kavárně, při němž se můžete našeho průvodce zeptat na vše, co vás zajímá.

Důležité upozornění: Starý královský palác bude z technických důvodů uzavřen od 23. do 29. října 2018.

 • Koná se: každé pondělí, čtvrtek a sobotu od 11.00 (pouze ve francouzštině)
 • Sraz: před hlavní bránou Pražského hradu (vstup na 1. nádvoří), u sochy T.G. Masaryka na Hradčanském náměstí (tram 22 do zastávky Pražský hrad). Na místě setkání poznáte průvodce podle velkého bílého deštníku nesoucího naše logo.
 • Pozor, pro vstup do areálu Hradu je z bezpečnostních důvodů nutné projít kontrolou osobních věcí. Počítejte proto s časovou rezervou, abyste na místo srazu dorazili včas. Během svátků a jiných významných událostí může být čekací doba delší než hodinu.
 • Délka prohlídky: 3,5 hod.
 • Zahrnuje: vstupné do katedrály Sv. Víta, Starého královského paláce, baziliky Sv. Jiří a Zlaté uličky; nápoj dle vlastního výběru
 • Pro uplatněnění sníženého vstupného je nutné prokázat se občanským průkazem

Pro vaše pohodlí je počet účastníků omezen na 17 osob ve skupině.

Rezervace předem není nutná, vstupenky jsou k dispozici přímo na místě u našich průvodců. Platba na místě je možná pouze v hotovosti – v korunách či v eurech.

Prohlídku je také možné objednat na našich webových stránkách a zaplatit prostřednictvím platební karty přes internet.

Termíny a ceny:
01.04.2017 – 31.12.2018

 • po, čt, so: 11:00

  Plná cena1000 CZK ()
  cena za osobu
  Zlevněné vstupné ?900 CZK ()
  cena za osobu
  Zdarma ?0 CZK ()
  cena za osobu
Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru