Grand tour de Prague

Velký okruh Prahou ve francouzštině
Cena od
950 CZK ()
Rezervovat

Poznejte během jediného dne hlavní historické části centra Prahy: Staré Město, Josefov, Malou Stranu a Hradčany. Tato velká všeobecně laděná prohlídka se koná ve francouzštině každý den a má za cíl představit nejvýznamnější pražské památky na pozadí české historie či současného života.

Prohlídka "Velký okruh Prahou" ©2009 - Dhípa Dás / www.PhotoPrague.net ©2009 - Dhípa Dás / www.PhotoPrague.net

Pěší procházkou, tramvají i na lodi vám odhalíme kulturní bohatství Prahy, jednoho z nejkrásnějších evropských velkoměst, křižovatky kultur a civilizací.

Naše trasa začíná u Obecního domu, prochází napříč uličkami a pasážemi Starého Města, přes Staroměstské náměstí, židovskou čtvrť, Karlův most a nakonec i Malou Stranu a Hradčany. V ceně je zahrnut oběd a projížďka historickou lodí, která je ideálním způsobem, jak vychutnat kouzlo pražských nábřeží a památek viděných od hladiny řeky.

Prohlídka končí na Hradčanském náměstí před západním vstupem do Hradu. Průvodce vám vysvětlí, jak se po prohlídce dostanete, kam potřebujete. Zpět na Staré město se lze dostat snadno a rychle pěšky, existuje však také možnost přemístit se tramvají.

Dozvíte se o rozkvětu Českého království za vlády Karla IV., o alchimistech Rudolfa II., o životě za období komunismu, euforii sametové revoluce, o kubismu i o pivě. To ostatně, stejně jako českou kuchyni, můžete ochutnat na vlastní kůži během oběda v příjemné staroměstské restauraci. Tato prohlídka vám umožní pocítit ducha města, přiblížit se k české realitě a nalézt odpovědi na vaše otázky, které ochotně zodpoví naši průvodci.

Od 8. 1. 2018 do odvolání (přibližně 6 měsíců) bude probíhat oprava staroměstského orloje.

 • Koná se: každý den v 10.00 (pouze ve francouzštině a portugalštině)
 • Sraz: u Prašné brány (Obecního domu) na nám. Republiky (metro B – stanice Náměstí Republiky, metro A – stanice Můstek, tramvaje 6, 8, 15 a 26 – zastávka Náměstí Republiky). Na místě setkání poznáte průvodce podle velkého bílého deštníku s naším logem.
 • Délka prohlídky: 6 hodin
 • Zahrnuje: projížďku historickou lodí po Vltavě (cca 45 min.), oběd v tradiční české hospodě (hlavní chod, dezert a nápoj dle vlastního výběru) a jízdenku na tramvaj.

Pro vaše pohodlí je počet účastníků omezen na 17 osob ve skupině.

Rezervace předem není nutná, vstupenky jsou k dispozici přímo na místě u našich průvodců. Platba na místě je možná pouze v hotovosti – v korunách či v eurech.

Prohlídku je také možné si objednat na našich webových stránkách a zaplatit prostřednictvím platební karty přes internet.

Termíny a ceny:
01.04.2017 – 31.03.2019

 • po, út, st, čt, pá, so, ne: 10:00

  Plná cena1350 CZK ()
  cena za osobu
  Zlevněné vstupné ?950 CZK ()
  cena za osobu
  Zdarma ?0 CZK ()
  cena za osobu
Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru