Prahou na kole

Prohlídky centra Prahy na kole
Prahou na kole

Poznávací cyklojízda Prahou

Na kole za památkami města
Cena od
640 CZK ()
Rezervovat

Objevte historické centrum Prahy a jeho hlavní památky netradičním způsobem - během poznávací jízdy na kole. Díky tomu prožijete příjemné sportovní dopoledne či odpoledne a stihnete si prohlédnout i to, co byste pěšky nestihli.

Cena od
1500 CZK ()
Rezervovat

Spojit prohlídku hlavního města s jízdou na elektrokole se jednoznačně vyplatí. Stihnete toho mnohem víc, vůbec se přitom nezapotíte a k tomu zažijete plno zábavy. Projížďka s výmluvným názvem Real Prague vás navíc zavede na místa, která obyčejným turistům zůstávaj ...

Prahou na kole

Team Bike Tour v Praze

Prohlídka na týmovém kole
Cena od
360 CZK ()
Rezervovat

Zůstat v úzkém kruhu kamarádů i během prohlídky historického centra města a k tomu si užít i značnou dávku legrace - přesně to můžete v Praze zažít ne týmovém kole!

Cena od
1340 CZK ()
Rezervovat

Vydejte se z Prahy na celodenní výlet na hrad Karlštejn, který se nachází asi 30 kilometrů na jihozápad od města. Hrad, který je dnes symbolem rozmachu Českého království ve 14. století, nechal postavit Karel IV., aby zde mohl uložit nejvzácnější relikvie a korunovační klenoty.

Cena od
100 CZK ()
Rezervovat

Nahraďte turistické boty cyklistickým sedlem a vyrazte poznávat Prahu na kole! Nejenže se dostanete dál než běžný pěší turista, ale navíc bude zcela na vás, jakou cestou se vydáte! Městem či přírodou, s přestávkou či v jednom kuse – pronájem kola vám zkrátka otevír ...

nahoru