Pražskými parky na segwayi

Vyražte poznávat Prahu z jiného konce
Cena od
1500 CZK ()
Rezervovat

Chcete si užít odpolední chvilku volnosti a zábavnou formou poznat opravdovou tvář každodenní Prahy? Nyní k tomu máte tu nejlepší příležitost – díky netradičnímu dopravnímu prostředku jménem Segway se budete pohybovat lehce a hravě urazíte takové vzdálenosti, které byste za stejnou dobu pěšky jen stěží zdolali.

 © Segway Experience Tours & Rents © Segway Experience Tours & Rents

S instruktorem se nejprve přesunete mimo centrum města, kde vás provede bezpečnostní instruktáží a v několika málo minutách vás naučí plně ovládat váš stroj. A pak už hurá do parků!
Během tří hodin prosvištíte pražskými parky a rezidenčními čtvrtěmi, ukrývajícími se mimo frmol historického centra, takže poznáte místa, která zůstávají běžným návštěvníkům hlavního města skrytá.
Díky tomu, že projížďky probíhají v malých skupinách, budete mít dostatečný prostor pro manévrování a jízdu si mnohem více užijete. Zároveň se dozvíte spoustu zajímavých informací o místech, která navštívíte. Budou to např. Strahovský stadion, volnočasový park Ladronka, bitevní pole Bílá Hora, letohrádek Hvězda a Břevnovský klášter.
Pokud tedy stále netušíte odkud pochází synchronizované cvičení komunistické propagandy, kde je vila největšího českého filosofa, proč házeli Češi v průběhu svých dějin své politiky z oken a konečně, kde v Praze bydlela ex-manželka Donalda Trumpa, vyražte s námi s větrem o závod pražskými parky!

Projížďka se koná v angličtině, k dispozici jsou audio-průvodce v češtině, němčině, španělštině, italštině a francouzštině.

Pokud vám začátek pravidelné projížďky nevyhovuje, je možné si tuto projížďku objednat jako privátní službu a určit si začátek podle sebe. Cenu privátní projížďky vám rádi sdělíme na info@avantgarde-prague.cz.

Pro používání segwayů platí následující omezení
Segwaye nemohou používat:
Osoby nad 120 kg
Osoby mladší než 8 let
Těhotné ženy
Osoby pod vlivem alkoholu a jiných návykových látek

Storno podmínky:
Stornování více než 72 hodin před začátkem projížďky je bez poplatku, jinak vám bude účtována 100% výše ceny.

Místo srazu:
Mostecká 4, u ústí Karlova mostu na Malé Straně

Termíny a ceny:
01.05.2018 – 31.03.2019

 • po, út, st, čt, pá, so, ne: 09:30

  Plná cena1500 CZK ()
  cena za osobu
 • po, út, st, čt, pá, so, ne: 14:30

  Plná cena1500 CZK ()
  cena za osobu
Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Komentáře

Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru