Grand City Tour

Prohlídka Prahy na elektrokoloběžce
Cena od
1500 CZK ()
Rezervovat

Hledáte alternativu k okružním jízdám, pěším túrám či projížďkám na kole ve městě? Zkuste elektrokoloběžku! Je to nový originální dopravní prostředek, který vás bez námahy proveze napříč historickým centrem Prahy – od Václavského náměstí až po Pražský hrad.

 Get your Guide Get your Guide

Tento dvoukolý dopravní prostředek našel své místo v pražských ulicích. Turisté i obchodníci se nechali svést jeho snadnou obsluhou a praktickým využitím v prostředí města.

Konec unaveným nohám! Můžete se klidně vydat za pamětihodnostmi města nehledě na jejich vzdálenost a užít si přitom i trochu hry a dovádění.

Projížďka na elektrokoloběžce s názvem Grand City začíná u Karlova mostu a v první fázi vás provede malostranskými uličkami až na vrh Petřína a ke Strahovskému klášteru. Dále projedete Hradčany a zamíříte do rozlehlého parku na Letné, odkud se vám naskytne úchvatný výhled na město. Následně se vypravíte na druhý břeh řeky, abyste se podívali na synagogy v Židovském Městě, orloj na Staroměstském náměstí a překrásý Obecní dům ve stylu secese u Prašné brány. Poslední etapa prohlídky vás zavede do Nového Města. Zde se podíváte na Tančící dům či Národní divadlo. Na závěr už bude zbývat pouze opět překročit řeku, projet přes Kampu a ukončit projížďku tam, kde před třemi hodinami začala.

 • Prohlídka se koná každý den po celý rok
 • Sraz: Mostecká 4, Praha 1
 • Čas konání: každý den v 10.00
 • Délka prohlídky: 3 hodiny
 • V jeden čas může vyrazit 9 osob, pokud je vás víc, kontaktujte nás prosím na info@avantgarde-prague.cz
 • Zahrnuje: pronájem elektrokoloběžky se školením před jízdou, profesionálního anglicky a česky hovořícího průvodce a možnost využití audio-průvodce pro jiné jazykové verze prohlídky (It, Šj, Nj, Frj, Rj)
 • Prohlídku je nutné rezervovat předem
 • Storno podmínky: zrušení více než 72 hodin před objednanou túrou je bez poplatků, při zrušení túry méně než 72 hodin předem se účtuje 100 % ceny.

Doporučení:
Minimální požadovaný věk: 14 let (mladší děti mohou jet v doprovodu rodičů nebo osoby starší 18 let, která za ně převezme zodpovědnost).
Nedoporučováno pro děti menší než 140 cm.
Není určeno pro těhotné ženy a osoby s hmotností nad 120 kg.

Termíny a ceny:
01.05.2018 – 31.10.2018

 • po, út, st, čt, pá, so, ne: 10:00

  Plná cena1500 CZK ()
  cena za osobu
 • po, út, st, čt, pá, so, ne: 14:00

  Plná cena1500 CZK ()
  cena za osobu
Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Mapa

Komentáře

Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru