Prahou na elektokoloběžce či segwyi

originální dopravní prostředky pro prohlídku Prahy
Prahou na elektokoloběžce či segwyi

Pražskými parky na segwayi

Vyražte poznávat Prahu z jiného konce
Cena od
1000 CZK ()
Rezervovat

Chcete si užít odpolední chvilku volnosti a zábavnou formou poznat opravdovou tvář každodenní Prahy? Nyní k tomu máte tu nejlepší příležitost – díky netradičnímu dopravnímu prostředku jménem Segway se budete pohybovat lehce a hravě urazíte takové vzdálenosti, které byste za stejnou dobu pěšky jen ...

Prahou na elektokoloběžce či segwyi
Prohlídka Prahy na elektrokoloběžce
Cena od
1500 CZK ()
Rezervovat

Hledáte alternativu k okružním jízdám, pěším túrám či projížďkám na kole ve městě? Zkuste elektrokoloběžku! Je to nový originální dopravní prostředek, který vás bez námahy proveze napříč historickým centrem Prahy – od Václavského náměstí až po Pražský hrad.

Prahou na elektokoloběžce či segwyi

Panoramická projížďka Prahou

Nádherné výhledy a jízda na elektrokoloběžce
Cena od
1000 CZK ()
Rezervovat

Vyrazte na fyzicky nenáročnou projížďku na elektrokoloběžce a podívejte se na Prahu pěkně z výšky. Strhující pohledy na historické části města se vám naskytnou třeba od Hradu, z Petřína nebo z Letné.

Díváte se rádi na filmy? A chtěli byste vidět místa, kde se v Praze některé slavné filmy natáčely? Pak právě pro vás je určena prohlídka Movie Tour na elektrokoloběžce, která vás právě na tato magická místa v srdci staré Prahy zavede.

Cena od
2000 CZK ()
Rezervovat

Využijte možnosti rezervovat si elektrokoloběžku na soukromou prohlídku města a vydejte se za zajímavostmi Prahy v doprovodu soukromého průvodce, který vám připraví trasu přesně podle vašich přání a představ.

nahoru