Bohemian Craft Beer Tasting

Degustace piv nejlepších českých minipivovarů
Cena od
800 CZK ()
Rezervovat

Pronikněte do tajů výroby tradičního českého nápoje při pivní degustaci v jednom z nejstarších pražských domů. Prožijete výjimečný podvečer nabitý zajímavými informacemi a prodchlý přátelskou atmosférou. Zatímco budete ochutnávat rozmanitou selekci tuzemských speciálů, nadšený průvodce vás zasvětí do výrobních procesů českého i zahraničního piva.

Beer tasting se odehrává ve stylovém prostředí pivního klubu „U Kunštátů“, někdejšího sídla českého krále Jířího z Kunštátu a Poděbrad. Během pouhé hodiny a půl vám místní znalec vyloží vše o historii a tradičních výrobních postupech mistrů pivovarníků.

Krom výkladu budete moci ochutnat více než deset druhů českých piv: od klasického ležáku s malým množstvím alkoholu až k podstatně silnějším typům piva. Při degustaci budete postupovat jako opravdoví odborníci: komplexnost tohoto prastarého nápoje prozkoumáte skrze jeho vzhled, vůni, chuť i texturu.

Díky rozumnému počtu účastníků akce proběhne v přátelsky veselé atmosféře. Odcházet budete bohatší o zajímavé informace a s láskou k pivu v srdci, neboť pořadatelé jsou do pivovarnictví opravdu zapálení a své nadšení na vás dozajista přenesou.

Degustace se koná každý den po celý rok: od 18.00, v angličtině.

 • délka trvání: 1,5 hodiny
 • místo konání: v historickém centru Prahy, pouhých 5 minut pěšky od Staroměstského náměstí
 • nabídka obsahuje:
  • degustaci 11 českých piv
  • malé občerstvení
  • zasvěcení do výroby českého piva a tradičních postupů mistrů pivovarníků


Termíny a ceny:
01.04.2016 – 30.12.2018

 • po, út, st, čt, pá, so, ne: 18:00

  Plná cena800 CZK ()
  cena za osobu
Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Komentáře

Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru