Hop on Hop off – jízdenka na hodinu a půl

Minibusem po pražských památkách
Cena od
250 CZK ()
Rezervovat

Zorientujte se v centru Prahy rychle a bez námahy! Absolvujte okružní jízdu v klimatizovaných minibusech Hop On Hop Off a udělejte si představu o tom, co byste v Praze rádi navštívili a kde se dané místo nachází. 

 © Hop ON Hop OFF © Hop ON Hop OFF

Jednorázovou jízdenku je možné uplatnit pouze na zelené trase oranžových minibusů Hop on Hop off. Trasa vede historickým centrem města a projíždí kolem nejvýznamnějších pražských památek. Uvidíte na ní Obecní dům, Staroměstské náměstí s orlojem, Rudolfinum, Pražský hrad, Karlův Most i Národní divadlo.

Díky okružní jízdě zjistíte, jak velké jsou vzdálenosti mezi místy, které byste pak rádi navštívili sami či v rámci nějaké naší komentované prohlídky, a dostane se vám k nim prvních obecných informací. Na palubě minibusu totiž dostanete k dispozici sluchátka s audio-výkladem ve 22 jazycích, včetně češtiny.

Jízdenka je platná po dobu celé okružní jízdy, tzn. zhruba hodinu a půl v závislosti na aktuální dopravě. První zastávka trasy se jmenuje Downtown a nachází se v ulici na Příkopě. Není však nezbytné začínat okružní jízdu právě zde. Za nástupní a zaroveň výstupní místo si můžete zvolit jakoukoli jinou zastávku zelené trasy. Okruh nemusíte absolvovat celý, mějte však na paměti, že pokud jednou z minibusu vystoupíte, ukončujete tím platnost jízdenky.

 • Frekvence minibusů na zelené trase: každých 15 min
 • Délka zelené trasy: cca 1,5 hodiny
 • Zelenou trasu a jízdní řád můžete prozkoumat zde.

Termíny a ceny:
01.04.2017 – 31.03.2019

 • po, út, st, čt, pá, so, ne: 09:00 – 18:00

  Plný tarif350 CZK ()
  cena za osobu
  Studentský tarif ?350 CZK ()
  cena za osobu
  Dětská sleva ?250 CZK ()
  cena za osobu
Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

Fotogalerie

Komentáře

Rezervovat

Objednejte si tento produkt on-line:

nahoru