Prohlídky Prahy

Pravidelné prohlídky Prahy
Velký okruh Prahou ve francouzštině
Cena od
950 CZK ()
Rezervovat

Poznejte během jediného dne hlavní historické části centra Prahy: Staré Město, Josefov, Malou Stranu a Hradčany. Tato velká všeobecně laděná prohlídka se koná ve francouzštině každý den a má za cíl představit nejvýznamnější pražské památky na pozadí české historie či současného života.

Pravidelné prohlídky Prahy
Malý okruh Prahou ve francouzštině
Cena od
500 CZK ()
Rezervovat

Využijte volného odpoledne a navštivte historické centrum Prahy za doprovodu našeho francouzsky hovořícího průvodce. Ukážeme vám Staré Město, Karlův most a Malou stranu – abyste se lépe zorientovali v srdci města a mohli vychutnat jeho nejmalebnější zákoutí.

Pravidelné prohlídky Prahy
Pražský hrad – specializovaná prohlídka ve francouzštině
Cena od
900 CZK ()
Rezervovat

Navštivte Pražský hrad s naším francouzsky hovořícím průvodcem. Dozvíte se o tisícileté historii této nepřehlédnutelné pražské památky, která je pozoruhodnou soustavou paláců, kostelů a kaplí, nádvoří a zahrad – zkrátka městem uprostřed města.

Pravidelné prohlídky Prahy
Židovské Město - specializovaná prohlídka ve francouzštině
Cena od
900 CZK ()
Rezervovat

Navštivte s naším francouzsky hovořícím průvodcem pražské Židovské Město - starý židovský hřbitov a jednotlivé synagogy. Dozvíte se více o historii židů v Čechách a na Moravě, jednotlivých památkách židovského města i jeho legendách.

World war II tour je prohlídka v angličtině o roli Prahy za Druhé světové války a o událostech odehrávajících se na různých místech hlavního města.

Pravidelné prohlídky Prahy

Prague Foodies

O Praze nad talířem chutného jídla
Cena od
2375 CZK ()
Rezervovat

Poznat kulturu města, které jste se rozhodli navštívit, znamená také ochutnat místní kuchyni a seznámit se se stravovacími návyky jeho obyvatel.
Tato labužnická prohlídka Prahy, přezdívaná „Food Tour“, umožní všem nadšeným strávníkům poznat gastronomickou tvář hlavního města České republiky.

Cena od
460 CZK ()
Rezervovat

Nabízíme Vám rezervaci soukromého profesionálního průvodce (FR, ES, EN, DE, CZ) pro všeobecné i specializované prohlídky Prahy přímo na míru.

Cena od
860 CZK ()
Rezervovat

Navštivte Pražský hrad se soukromým průvodcem. Dozvíte se o tisícileté historii této nepřehlédnutelné pražské památky, která je pozoruhodnou soustavou paláců, kostelů a kaplí, nádvoří a zahrad – zkrátka městem uprostřed města.

Cena od
660 CZK ()
Rezervovat

Malá Strana ležící na úpatí Pražského hradu na levém břehu Vltavy je skutečným barokním divadlem v měřítku města. Projděte se jejími ulicemi s naším odborným průvodcem a pronikněte lépe do tajů pražské barokní architektury.

Cena od
860 CZK ()
Rezervovat

Staré Město pražské, výkvět tisícileté historie, uchovává dodnes mnohé stopy své dávné minulosti, často skryté očím kolemjdoucích. Vydejte se s naším průvodcem pod povrch města, na cestu v čase vedoucí až k jeho počátkům.

Cena od
860 CZK ()
Rezervovat

Navštivte se soukromým průvodcem pražskou židovskou čtvrť - starý židovský hřbitov a jednotlivé synagogy. Dozvíte se o historii židů v Čechách a na Moravě a uslyšíte známe pražské židovské legendy.

Cena od
860 CZK ()
Rezervovat

Vzácné sbírky Strahovského kláštera, slavná pražská Loreta s okouzlující zvonkohrou, vznosné barokní fasády a romantický Nový Svět - to vše jsou klenoty, jenž skrývá čtvrté pražské město, Hradčany.

Secese, kubismus a funkcionalismus... procházka v centru města se zaměřením na architekturu uměleckých avantgard konce 19. a počátku 20. století, období, kdy Praha měnila svou tvář a stávala se z ní moderní evropská metropole.

Více než kterékoli jiné město je Praha výjimečná pro svou bohatost a rozmanitost architektonického dědictví: románské rotundy a klenuté sklepy, gotické kostely, barokní paláce a secesní fasády, to vše je zde v perfektním harmonickém spojení.

Poznejte během jediného dne hlavní historické části centra Prahy: Staré Město, Josefov, Malou Stranu a Hradčany. Tato velká všeobecně laděná prohlídka  má za cíl představit nejvýznamnější pražské památky na pozadí české historie si současného života.

Využijte volného odpoledne a navštivte historické centrum Prahy za doprovodu soukromého průvodce. Ukážeme vám Staré Město, Karlův most a Malou stranu – abyste se lépe zorientovali v srdci města a mohli vychutnat jeho nejmalebnější zákoutí.

Prohlídky Prahy
Vyhlídková jízda ve stylu „retro“
Cena od
450 CZK ()
Rezervovat

Projížďka historickým vozem je originální způsob jak objevit centrum Prahy ve stylu „retro“ a užít si romatickou jízdu veteránem z období první republiky.

Cena od
250 CZK ()
Rezervovat

Zorientujte se v centru Prahy rychle a bez námahy! Absolvujte okružní jízdu v klimatizovaných minibusech Hop On Hop Off a udělejte si představu o tom, co byste v Praze rádi navštívili a kde se dané místo nachází. 

Cena od
630 CZK ()
Rezervovat

Cestování po Praze v klimatizovaných minibusech je skvělou volbu pro ty, kteří se po městě chtějí přemisťovat komfortně a zároveň by se rádi něco dozvěděli o místech, kudy projíždějí. Jednodenní a dvoudenní jízdenka na minibusy oranžové barvy Hop on Hop off tak představuje pohodlnější a naučnější alternativou k ...

Prahou na elektokoloběžce či segwyi

Pražskými parky na segwayi

Vyražte poznávat Prahu z jiného konce
Cena od
1500 CZK ()
Rezervovat

Chcete si užít odpolední chvilku volnosti a zábavnou formou poznat opravdovou tvář každodenní Prahy? Nyní k tomu máte tu nejlepší příležitost – díky netradičnímu dopravnímu prostředku jménem Segway se budete pohybovat lehce a hravě urazíte takové vzdálenosti, které byste za stejnou dobu pěšky jen ...

Prahou na elektokoloběžce či segwyi
Prohlídka Prahy na elektrokoloběžce
Cena od
1500 CZK ()
Rezervovat

Hledáte alternativu k okružním jízdám, pěším túrám či projížďkám na kole ve městě? Zkuste elektrokoloběžku! Je to nový originální dopravní prostředek, který vás bez námahy proveze napříč historickým centrem Prahy – od Václavského náměstí až po Pražský hrad.

Prahou na elektokoloběžce či segwyi

Panoramická projížďka Prahou

Nádherné výhledy a jízda na elektrokoloběžce
Cena od
1000 CZK ()
Rezervovat

Vyrazte na fyzicky nenáročnou projížďku na elektrokoloběžce a podívejte se na Prahu pěkně z výšky. Strhující pohledy na historické části města se vám naskytnou třeba od Hradu, z Petřína nebo z Letné.

Díváte se rádi na filmy? A chtěli byste vidět místa, kde se v Praze některé slavné filmy natáčely? Pak právě pro vás je určena prohlídka Movie Tour na elektrokoloběžce, která vás právě na tato magická místa v srdci staré Prahy zavede.

Cena od
2000 CZK ()
Rezervovat

Využijte možnosti rezervovat si elektrokoloběžku na soukromou prohlídku města a vydejte se za zajímavostmi Prahy v doprovodu soukromého průvodce, který vám připraví trasu přesně podle vašich přání a představ.

Prahou na kole

Poznávací cyklojízda Prahou

Na kole za památkami města
Cena od
640 CZK ()
Rezervovat

Objevte historické centrum Prahy a jeho hlavní památky netradičním způsobem - během poznávací jízdy na kole. Díky tomu prožijete příjemné sportovní dopoledne či odpoledne a stihnete si prohlédnout i to, co byste pěšky nestihli.

Cena od
1500 CZK ()
Rezervovat

Spojit prohlídku hlavního města s jízdou na elektrokole se jednoznačně vyplatí. Stihnete toho mnohem víc, vůbec se přitom nezapotíte a k tomu zažijete plno zábavy. Projížďka s výmluvným názvem Real Prague vás navíc zavede na místa, která obyčejným turistům zůstávaj ...

Prahou na kole

Team Bike Tour v Praze

Prohlídka na týmovém kole
Cena od
360 CZK ()
Rezervovat

Zůstat v úzkém kruhu kamarádů i během prohlídky historického centra města a k tomu si užít i značnou dávku legrace - přesně to můžete v Praze zažít ne týmovém kole!

Cena od
1340 CZK ()
Rezervovat

Vydejte se z Prahy na celodenní výlet na hrad Karlštejn, který se nachází asi 30 kilometrů na jihozápad od města. Hrad, který je dnes symbolem rozmachu Českého království ve 14. století, nechal postavit Karel IV., aby zde mohl uložit nejvzácnější relikvie a korunovační klenoty.

Cena od
100 CZK ()
Rezervovat

Nahraďte turistické boty cyklistickým sedlem a vyrazte poznávat Prahu na kole! Nejenže se dostanete dál než běžný pěší turista, ale navíc bude zcela na vás, jakou cestou se vydáte! Městem či přírodou, s přestávkou či v jednom kuse – pronájem kola vám zkrátka otevír ...

Noční prohlídky a degustace v Praze

Bohemian Craft Beer Tasting

Degustace piv nejlepších českých minipivovarů
Cena od
800 CZK ()
Rezervovat

Pronikněte do tajů výroby tradičního českého nápoje při pivní degustaci v jednom z nejstarších pražských domů. Prožijete výjimečný podvečer nabitý zajímavými informacemi a prodchlý přátelskou atmosférou. Zatímco budete ochutnávat rozmanitou selekci tuzemských speciálů, nadšený průvodce vás zasvětí do ...

Cena od
1750 CZK ()
Rezervovat

Jste milovníky vína a rádi byste poznali kvalitní produkci tohoto ušlechtilého moku? Rozšiřte si své znalosti českých odrůd, producentů a pěstitelů vinné révy během hodinové ochutnávky 6 vybraných českých vín.

Vyhlídkové plavby

Pražské Benátky

Vyhlídková plavba po Vltavě
Cena od
145 CZK ()
Rezervovat

Společnost Pražské Benátky vás zve na pravidelné plavby po Vltavě v centru Prahy. Na malých historických lodích zvaných Vodouch (v zimě vytápěných) proplujete pod oblouky Karlova mostu, kolem ostrova Kampy až k bývalé první pražské plovárně a vychutnáte tak krásy pražských n ...

Vyhlídkové plavby
Plavba s jazzovým koncertem
Cena od
690 CZK ()
Rezervovat

Poznejte noční Prahu za rytmu jazzu při vyhlídkové plavbě po Vltavě...

Vyhlídkové plavby

Romantická plavba Sladká Praha

Luxusní večeře na Vltavě v Praze
Cena od
1990 CZK ()
Rezervovat

Překvapte svou drahou polovičku a pozvěte ji na romantickou večeři na půvabnou loď Lužnici. Za libozvučných tónů klavíru se vydáte na výjimečnou plavbu, při níž si budete moci vychutnat vynikající pokrmy, příjemné intimní prostředí a úchvatné výhledy na osvětlené siluety památek Pražského hradu, Karlova ...

Cena od
490 CZK ()
Rezervovat

Zpříjemněte si víkend, návštěvu Prahy či obchodní oběd na palubě lodi plující po Vltavě. Během této plavby se vám dostane úchvatného výhledu na historické památky našeho hlavního města. Proplujete kolem Rudolfina, Karlova mostu a Národního divadla a díky plavební komoře ...

Cena od
500 CZK ()
Rezervovat

Navštivte v malé skupince impozantní gotický hrad Karlštejn, jednu z nejkrásnějších historických památek České republiky. Hrad byl postaven ve 14. století za vlády Karla IV., aby v něm mohly být uchovávány nejvzácnější relikvie a korunovační klenoty.

Pouhou hodinu cesty minibusem na východ od Prahy se nachází středověké městečko Kutná Hora  s obdivuhodně zachovalými památkami, jehož centrum je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Cena od
1250 CZK ()
Rezervovat

Vyrazte v malé skupince na celodenní výlet do Karlových Varů, největšího a nejkrásnějšího lázeňského střediska v západních Čechách, jež za svůj věhlas vděčí především léčivým termálním pramenům.

Poznejte za jediný den dvě význačná období dějin českých zemí díky celodennímu výletu v malé skupince, při němž navštívíte dvě významné české památky: zámek Konopiště a hrad Karlštejn.

Smutně proslulou terezínskou pevnost zbudovanou císařem Josefem II. nacisté za druhé světové války přeměnili na židovské ghetto. Návštěva Terezína je nevyhnutelnou zastávkou ve snaze pochopit vážnost tragického osudu českých Židů.

Malebné středověké městečko Český Krumlov se nachází na březích řeky Vltavy v jižních Čechách a těší se světovému věhlasu. Historické centrum, nad nímž se tyčí barevná zámecká věž, je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Cena od
1325 CZK ()
Rezervovat

Výlet se soukromým průvodcem na jednu z nejvýznamnějších českých památek: hrad Karlštejn, symbol rozmachu Českého království ve 14. století. Hrad nechal postavit Karel IV, aby zde mohl uložit nejvzácnější relikvie a korunovační klenoty.

Cena od
1380 CZK ()
Rezervovat

To v Praze v roce 1787 Mozart představil premiéru Don Giovanniho. Národní divadlo marionet neboli loutkové divadlo, opravdová pražská instituce, jejíž počátky sahají do 18. století, zinscenovalo tuto slavnou Mozartovu operu a vytvořilo tak úchvatné představení s dřevěnými postavičkami.

Mezinárodně známé a uznávané české sklo vychází z dlouholeté tradice a za své renomé vděčí nejen kvalitě surovin, ale i po generace předávaným zkušenostem a tvůrčí invenci sklářů a brusičů skla. Naše exkurze Vás zavede do sklárny v Nižboru patřící rodině Rückůl.

Zámek Nelahozeves ležící nedaleko Prahy je jedním z nejkrásnějších renesančních zámků v Čechách. Dochovaly se zde překrásné fasády zdobené sgrafity v italském stylu, bohatá štuková výzdoba a fresky, vše podle nejlepší dobové módy panující v aristokratických kruzích.

Romantický hrad Český Šternberk se nachází na skalnatém útesu tyčícím se nad řekou Sázavou, cca 50 km od Prahy. Je proto ideálním cílem pro dopolední či odpolední výlet, zejména pro rodiny s dětmi.

nahoru