Poznávací programy

Avantgarde Prague nabízí sestavení programu na míru podle přání každé skupiny. Sestavený program vám umožní lépe poznat Prahu a její kulturní bohatství. Náši profesionální průvodci rádi zodpoví veškeré vaše otázky týkající se nejen Prahy, ale i celé České republiky, historie země, regionálních zvyklostí apod.

Pro kulturní asociace, skupiny specialistů i nadšenců preferující nekonvenční způsoby nabízí Avantgarde Prague možnost exkluzivních prohlídek míst, kam běžní turisté nechodí. Ukážeme Vám  tak skryté krásy města.

Poznávací programy

Prague Digital Guide

Pražský GPS digitální průvodce

Exkluzivně s Avantgarde Prague a Digital Urban Legend: Pražský digitální průvodce je využítím moderní technologie GPS navigace v kombinaci s interaktivní mapou ovládanou dotykovým displejem a rozsáhlou databází kulturních a historických souvislostí i praktických informací a zábavy: - restaurace a kavárny, zastávky městské hromadné dopravy, zábavné aktivity v Praze...

Exkluzivně s Avantgarde Prague a Digital Urban Legend: prohlídkové okruhy "Digital Book" jsou kombinací zábavného kvízu a bojovky hrané v týmech přímo v prostoru města. Pro skupinky přátel, školní skupiny i firemní klienty představují spojení optimálního poznání historického centra a zábavné hry.

Poznávací programy

Mimopražské výlety

pro organizované skupiny

Mnohé destinace v blízkosti Prahy mohou snadno zpříjemnit a obohatit váš pobyt formou půldenního či jednodenního výletu. Mezi nejoblíbenější se řadí samozřejmě hrad Karlštejn, sklárna Nižbor, lázeňské město Karlovy Vary či historická Kutná Hora.

En dehors de Prague, la République tchèque offre des régions aux paysages très variés, une des plus grande concentration de monuments classés à l’UNESCO d’Europe, des villes historiques et d’innombrables châteaux à découvrir au cours d’un circuit de deux à cinq jours préparé entièrement sur mesure avec notre équipe.

nahoru