Kulturní pobyty

Ukázky programů

Ukázka č. 1

Praha - 5 dní/4 noci

Ukázka programu kulturního pobytu v Praze organizovaným agenturou Avantgarde Prague - krátký pobyt 5 dní/4 noci. Tuto nabídku je samozřejmě možné plně přizpůsobit Vašim potřebám a očekávání stejně tak, jako profilu Vaší skupiny.

Avantgarde Prague nabízí sestavení programu na míru podle přání každé skupiny. Sestavený program vám umožní lépe poznat Prahu a její kulturní bohatství. Náši profesionální průvodci rádi zodpoví veškeré vaše otázky týkající se nejen Prahy, ale i celé České republiky, historie země, regionálních zvyklostí apod.

Cena od
2450 CZK ()

Jen pár kroků od Náměstí Republiky stojí luxusní Grand Hotel Bohemia založený již ve 20. letech minulého století a kompletně zrenovovaný roku 2008. Okouzlí Vás svou elegancí i kvalitou servisu. Ne nadarmo je možné jej označit za kultovní pražské zařízení.

Organizační řešení

Transfery

autokary i osobními vozy

Profesionálně, efektivně a na úrovni se postaráme o organizaci veškerých přesunů jednotivců i skupin v rámci Vašeho semináře, konference či kongresu v Praze.

Pro kulturní asociace, skupiny specialistů i nadšenců preferující nekonvenční způsoby nabízí Avantgarde Prague možnost exkluzivních prohlídek míst, kam běžní turisté nechodí. Ukážeme Vám  tak skryté krásy města.

Poznávací programy

Prague Digital Guide

Pražský GPS digitální průvodce

Exkluzivně s Avantgarde Prague a Digital Urban Legend: Pražský digitální průvodce je využítím moderní technologie GPS navigace v kombinaci s interaktivní mapou ovládanou dotykovým displejem a rozsáhlou databází kulturních a historických souvislostí i praktických informací a zábavy: - restaurace a kavárny, zastávky městské hromadné dopravy, zábavné aktivity v Praze...

Exkluzivně s Avantgarde Prague a Digital Urban Legend: prohlídkové okruhy "Digital Book" jsou kombinací zábavného kvízu a bojovky hrané v týmech přímo v prostoru města. Pro skupinky přátel, školní skupiny i firemní klienty představují spojení optimálního poznání historického centra a zábavné hry.

Poznávací programy

Mimopražské výlety

pro organizované skupiny

Mnohé destinace v blízkosti Prahy mohou snadno zpříjemnit a obohatit váš pobyt formou půldenního či jednodenního výletu. Mezi nejoblíbenější se řadí samozřejmě hrad Karlštejn, sklárna Nižbor, lázeňské město Karlovy Vary či historická Kutná Hora.

En dehors de Prague, la République tchèque offre des régions aux paysages très variés, une des plus grande concentration de monuments classés à l’UNESCO d’Europe, des villes historiques et d’innombrables châteaux à découvrir au cours d’un circuit de deux à cinq jours préparé entièrement sur mesure avec notre équipe.

Ville au patrimoine exceptionnel, Prague est aussi un centre culturel très vivant, avec une programmation riche et de grande qualité dans les grandes salles de concert, de théâtre et d'opéra. Grâce à nos conseils, n'hésitez pas à intégrer à votre programme une soirée lyrique, un grand concert symphonique ou une représentation de musique ...

Stránka ve výstavbě.

Ukázky programů

Ukázka č. 2

Česká republika - 8 dní/7 nocí

Udělejte si čas během Vašeho kulturního pobytu a vydejte se za Prahu poznat ostatní bohatství České republiky! Avantgarde Prague Vám pomůže připravit pobyt na 8 dní/7 nocí přímo na míru Vaší skupině (kulturní spolky a sdružení, cestovní kanceláře, skupiny přátel...).

nahoru