Kontakt
Oblíbené

Vánoční trhy v Praze

Od 30. listopadu 2019 do 5. ledna 2020

Pražské vánoční trhy jsou skutečným rájem pro ty, kdo milují předvánoční nakupování. Město zdobí od začátku adventu a končívají až začátkem ledna.

Na trhy můžete narazit v různých koutech Prahy, ale nejkrásnější zážitek vás čeká na Staroměstském náměstí. Kromě toho, že se zde nachází tradiční pražský vánoční strom, jesličky v životní velikosti, pódium pro divadelní a koncertní vystoupení, tu naleznete i množství dřevěných stánků. V nich si můžete pořídit jak tradiční české řemeslné výrobky, vánoční ozdoby a spoustu jiných roztomilých drobností, tak zde můžete ochutnat výborné cukroví, vánočky, perníčky, pečená masa aj. A pokud nakupování moc nedáte nebo vás zrovna nehoní mlsná, můžete si tu alespoň ve vánoční atmosféře poklábosit s přáteli nad horkou medovinou nebo svařákem.

Další hojně navštěvované trhy se konají například ve spodní části Václavského náměstí a na náměstí Republiky, intimnější atmosféru mají trhy na Tylově náměstí a náměstí Míru.

V sezoně 2019/2020 naleznete vánoční trhy na níže uvedených místech:

Staroměstské náměstí: od 30. listopadu 2019 do 5. ledna 2020

Václavské náměstí: přesný termín bude upřesněn

náměstí Míru: přesný termín bude upřesněn

Tylovo náměstí: přesný termín bude upřesněn

náměstí Republiky: přesný termín bude upřesněn

Trhy jsou obvykle otevřeny od 10:00 do 19:00 na náměstí Míru, Tylově náměstí, náměstí Republiky a od 10:00 do 22:00 na Václavském náměstí a Staroměstském náměstí.


Dotaz mail-icon Poslat e-mailem Messenger https://www.avantgarde-prague.cz/kulturni-udalosti-v-praze/vanocni-trhy-v-praze Kopírovat odkaz