Kdo jsme

a co Vám můžeme nabídnout?

Avantgarde Prague je mladá česko-francouzská cestovní kancelář se sídlem v Praze zajišťující turistické služby v České republice, a to zejména (nikoliv výhradně!) pro frankofonní klientelu. Můžete se na nás obrátit během přípravy svého pobytu nebo přímo na místě. Veškerou komunikaci přitom garantujeme v češtině, francouzštině a angličtině.

Dokonalá znalost našeho prostředí, blízký kontakt s kulturními kruhy a přísný výběr nám umožňují nabízet kvalitní a neobvyklé služby. Díky naší lásce a nadšení pro vše, co je české, známe opravdová specifika země. Chceme Vám nejen ukázat nejmalebnější kouty Prahy, ale také nabídnout možnost přímého kontaktu s realitou českých zemí.

Nabízíme Vám široký výběr služeb „à la carte" a přímo na míru pro individuální či skupinové pobyty - poznávací, odpočinkové, studijní cesty, incentivní programy či konference:

 • Zajištění profesionálních průvodců s perfektní znalostí francouzštiny pro klasické i nevšední kulturní prohlídky Prahy
 • Soukromé prohlídky zajímavých míst a setkání s francouzsky hovořícími specialisty: historiky, historiky umění, umělci a odborníky z různých oblastí
 • Transfery a pronájem různých druhů vozidel - s řidičem i bez řidiče
 • Mimopražské výlety a okruhy pro skupiny i individuální klienty
 • Mimopražské okruhy pro individuální klienty formou „auto-tour“ (příprava trasy, zajištění ubytování, pronájem vozu s GPS navigací naprogramovanou na daný okruh a příslušná dokumentace)
 • Nabídka ubytování všech kategorií v Praze i v ostatních regionech
 • Výběr a rezervace nejlepších restaurací v Praze a okolí
 • Tvorba pobytů „à la carte" či přímo na míru
 • Realizace kulturních a poznávacích pobytů pro skupiny i individuální klienty
 • Incentivní programy
 • Organizace konferencí, firemních i soukromých společenských akcí
 • Specializované překlady a tlumočení
 • Výběr a rezervace divadelních představení, koncertů a jiných kulturních programů
 • Zpracování objednávek v naší kanceláří v centru Prahy nebo na dálku, prostřednictvím e-mailu či telefonicky

Navštivte naše internetové stránky o objevte škálu služeb, které nabízíme. Kontaktujte nás pro více informací.

Společnost:

Avantgarde Prague s.r.o.
Perucká 21b/2525, Praha 2 – Vinohrady, 120 00, ČR
IČO: 27221687, DIČ: CZ 27221687
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C., vložka 105547

Základní kapitál společnosti: 900.000,- CZK

Obecné podmínky pro použití serveru Avantgarde Prague

Webové stránky www.avantgarde-prague.cz (včetně domén .fr, .es, .de, .eu, a .com – dále Avantgarde Prague server) jsou chráněny autorským právem. Autorským právem je chráněn jak obsah, tak i forma těchto webových stránek. Veškeré reprodukce, úpravy, překlady, uchovávání a zpracování obsahu či formy těchto webových stránek na jiných médiích, včetně jejich ukládání anebo zpracování elektronickými prostředky, požívají ochrany dle autorského práva. Jakékoli použití či využití obsahu či formy těchto webových stránek, ať již zcela či z části a jakákoli reprodukce informací či údajů, zejména užití textů anebo jejich částí anebo materiálů tvořících image, lze pouze s předchozím písemným souhlasem společnosti Avantgarde Prague.
Veškeré fotografie zveřejněné na Avantgarde Prague serveru podléhají autorským právům a licenčním ustanovením společnosti Avantgarde Prague nebo jejích partnerů a jsou označeny příslušným copyrightem.
Veškeré ostatní obchodní vztahy a podmínky jsou obsahem našich Všeobecných obchodních a platebních podmínek (VOPP).

Veškeré na těchto webových stránkách uveřejněné fotografie označené copyrightem ©2009 - Dhípa Dás byly pořízeny v rámci projektu www.digital-guide.cz, na jehož provoz v Praze společnost Avantgarde Prague požívá exkluzivní certifikaci.

Komentáře

nahoru